aktivace tempomatu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronnyy
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 15.06.2011 23:10
Bydliště: Chomutov/Jirkov

aktivace tempomatu

Příspěvek od Ronnyy »

Mám jeden problem. Sehnal jsem si origo páčku na tempomat a mám k tomu i veškeré spínače na padály a tak co je potřeba. Problem je, že mi to hází nějakou chybu na váze vzduchu. Už jsem vyměnil 4 a problen stejný. Nevím, čím to je. Bez vyčištění chybáku mi to ale nejde zaktivovat. Napadlo mne, zda by to nešlo zaktivovat řj v jiném passatu 1.9tdi bez problemu a pak ji zase naimplantovat zpět. Popř někdo, kdo by si věděl rady s mojím problemem z Mostecka.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: aktivace tempomatu

Příspěvek od Bastard »

"Nějakou" chybu, je dost široký pojem, většinou je tam dost přesné číslo a popis chyby....... Postup zkus použít odsud http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=224&t=2868" onclick="window.open(this.href);return false; A podle mě když nenastartuješ, tak to žádnou chybu nevypíše a budeš mít čistý výpis...

Uživatelský avatar
Ronnyy
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 15.06.2011 23:10
Bydliště: Chomutov/Jirkov

Re: aktivace tempomatu

Příspěvek od Ronnyy »

No podle toho maníka, co mi to napíchl, tak to prý hlásí že váha vzduchu neodpovídá, nebo že nemá odezvu bo tak něco. A nepomohlo mi vyměnit 4 váhy. Na kabelech není také nikde nic vidět. Tak právě už nevím co.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: aktivace tempomatu

Příspěvek od Bastard »

V tom případě změřit kabely a zjistit, kde je problém. Může být třeba vadný konektor nebo někde přerušený drát.

Uživatelský avatar
Ronnyy
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 15.06.2011 23:10
Bydliště: Chomutov/Jirkov

Re: aktivace tempomatu

Příspěvek od Ronnyy »

a to už já baterky nemám a když jsem tento problém nadhodil tady X autoelektrikářům, tak od toho dává každý ruce pryč. Nikomu se do toho nechce. No kdyby si do toho někdo tady v ústeckém kraji troufl, byl bych rád.

Uživatelský avatar
Ronnyy
Člen klubu
Příspěvky: 121
Registrován: 15.06.2011 23:10
Bydliště: Chomutov/Jirkov

Re: aktivace tempomatu

Příspěvek od Ronnyy »

Tak prý je chyba v podtlaku. Vyměním tedy tu hadičku. Kdo mi je schopen o víkend rozhýbat/zaktivovat na B4 1.9TDi 66KW tempomat? Všechny čidla tam jsou, proměřeno včetně páčky a vše má signál. Most a okolí. Jsem schopen nějakých 50km dojet. Jen se nenašel nikdo kdo by měl čas to rozjet.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“