cd měnič

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
tiles
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.02.2017 12:03

cd měnič

Příspěvek od tiles »

koupil jsem Passat variant (kombi)2001 se zabudovanou navigací. Dle návodu by tam měl být někde v zavazadlovém prostoru cd měnič, ale nemůžu ho najít.. :( :( vlevo je hever a vpravo lekárna. Prosím poraďte :cry: Když dám cd do navigace tak ho to nenačte, načte jen cd s německou mapou. Také bych se chtěl zeptat jestli někdo neví kde sehnat cd do navigace ČR. Diky

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: cd měnič

Příspěvek od M@rty »

Co tam máš mcd nebo mfd?navigace poliká jen DVD mapy

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

tiles
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.02.2017 12:03

Re: cd měnič

Příspěvek od tiles »

mam tam mfd. tak to bude asi ten problém....měniíč jsem nenašel tak jedině nejakej koupit a doufat že bude s tou navigací tedy s tím rádiem komunikovat... Díky
ještě bych se chtěl zeptat: mam na rádiu hrozně spatnej signál. Nechce mi to naladit noc stanic a funguje jen někde. Nějaká rada??? Dik

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: cd měnič

Příspěvek od M@rty »

CD měnič můžeš použít i ze škodovky, seženeš do 1000kč.s tím signálem zkus nejprve zkontrolovat kabeláž. Hlavně u antény bývají špatný ty těsnící gumy na střeše a pak tam záteče.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

tiles
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.02.2017 12:03

Re: cd měnič

Příspěvek od tiles »

ok zkusim...díky moc. :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“