pomooc s pasatom

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
diablikxxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.03.2017 14:55

pomooc s pasatom

Příspěvek od diablikxxx »

ahoj. kupil som si passat 2l benzin-plyn 1995. priznavam ze ho este len spoznavam a druhy den lustim fora. mam viac veci co potrebujem vyriesit.

1) mam budiky MFA svieti mi tam MFA 2 a hodiny ale packy na to nemam. na lavej packe mam tempomat. ale ten zrejme nefungume a ani som nevidel cidla na pedaloch. je sice zapojeny do konektoru pod volantom. a na pravej mam len stierace. domnievam sa ze boli menene packy a nezohnal ine tak tam dal tie. rad by som sfunkcnil palubny pc hoc by so ho prerobil na obicajne tlacitka.
skusal som merat konektor pod volantom a jeden kabel je kostra a ostatne maju stavu po nastartovani ale sa mi nepodarilo prepnut na MFA1 ani niak ovladat pc. viete mi poradit??? prosim o radu. som v prahe vedel by som aj zajst za niekym kto by mi pomohol aj by som zaplatil. dakujem
Richard

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Re: pomooc s pasatom

Příspěvek od lefty12 »

Sekce golf3 v elektru maji navody na zprovozneni MFA. Packa na tempomat je vicemene jedina vec co je potreba k zprovozneni tempomatu - je potreba elektronicky pedal plynu(ne lanko) a zaktivovat pres diagnostiku.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“