tempomat B4 - da se pouzit toto?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: tempomat B4 - da se pouzit toto?

Příspěvek od JonatanCl »

Viděl - ve schematech. Má tam podtlakový motorek a podtlakovou nádobku s táhlem, který při nastavení tempomatu podrží táhlo plynu v dané poloze. A na to všechno to má extra vlastní ŘJ
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

bobaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 29.09.2007 22:20
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od bobaj »

JonatanCl píše:Tak jsem to testnul - když podržím SET tak to přidává a je to docela fofr - jak kdybych přiťápnul důkladně plyn,
když podržím RES. tak nic a když s ním jenom cvaknu, tak jsem měl pocit, že se resetovalo to přidání a rychlost spadla na hodnotu, kdy jsem tempo nastavil jako první. Ale bylo to na krátkým úseku, tak si nejsem jistej, jestli to jenom nekorigovalo.
RES znamena restore - kdyz musis zabrzdit a pak se chces znovu vratit k puvodni rychlosti, staci kratce presunout tlacitko na RES. Ridici jednotka da plny plyn a zrychli na puvodni rychlost.

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od JonatanCl »

bobaj píše:
JonatanCl píše:Tak jsem to testnul - když podržím SET tak to přidává a je to docela fofr - jak kdybych přiťápnul důkladně plyn,
když podržím RES. tak nic a když s ním jenom cvaknu, tak jsem měl pocit, že se resetovalo to přidání a rychlost spadla na hodnotu, kdy jsem tempo nastavil jako první. Ale bylo to na krátkým úseku, tak si nejsem jistej, jestli to jenom nekorigovalo.
RES znamena restore - kdyz musis zabrzdit a pak se chces znovu vratit k puvodni rychlosti, staci kratce presunout tlacitko na RES. Ridici jednotka da plny plyn a zrychli na puvodni rychlost.

Aha, tak to jsem netušil - pro mně je RES jako Reset a byl jsem z toho dost vedle, když tohle tahátko na novějších autech (Fóbie 1.4 r2005) mi přidávalo.

Takže ne Reset, ale Restore (obnovení) hned to zkusím na cestě z práce :D
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
romancek888
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitriansky kraj,Slovensko

Re:

Příspěvek od romancek888 »

vally_ny píše:
medved píše:JonatanCl: A funguje tempomat stejne jako u Superbu (viz. priloha)?

Mohl bys shrnout postup aktivace VAGem a kontrolu pomoci VAGu? Taky se chci kochat preskakujicimi nulami a jednickami :)

Diky moc.
Ve VAGu pokud vím,je aktivace tempomatu,jinak když jsem to tenkrát zapojoval do GIII,tak jsem jen vyndal volant,páčku,nasadil tempomat a volant a štekr zapojil do zástrčky pod volantem
Prosim ta kde presne to je vo vagu?dik moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“