B2 - zámek volantu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

B2 - zámek volantu

Příspěvek od s4wyer »

Zdravím,

Mám tu Passata B2, má zamknutej zámek volantu a já nemám klíč, je možnost to odemknout nějak šetrně nářadím, aby se to nechalo používat dál, až necháme udělat klíč?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: B2 - zámek volantu

Příspěvek od FError »

ano, sundat volant, lukasy, palubovku, stáhnout celé to těleso zámku (přišroubováno speš šroubem, ideální je na něj navařit matku a povolit) a vyřadit zámek volantu z provozu. Lepší je ale nejdřív udělat klíč :-D
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: B2 - zámek volantu

Příspěvek od s4wyer »

FError píše:ano, sundat volant, lukasy, palubovku, stáhnout celé to těleso zámku (přišroubováno speš šroubem, ideální je na něj navařit matku a povolit) a vyřadit zámek volantu z provozu. Lepší je ale nejdřív udělat klíč :-D
doufal jsem, že zareaguješ ty :D
ale nepotěšil jsi mě :-D doufal jsem že to nebude tak složité...palubovku jsem vyndávat nechtěl....no ale co už...nedá se nic dělat...

leda, že....jde vyndat spínačka když je to zamknutý, nebo je to tam nějak propojený? oni by nám podle spínačky udělali klíč....a pak bych to normálně odemknul...nikdy jsem tohle nerozdělával, tak nevím...

* ale řeknu vám, že dostat auto se zamknutým volantem na plaťák byl porod, už jsem myslel že ten zámek zkusím zlámat...
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: B2 - zámek volantu

Příspěvek od FError »

pak je ještě možnost, že máš některý zámek ve dveřích na stejný klíš a podle toho.. anebo obejít všechny kamarády, co maj podobně stará auta (passat B2, B3, Golf 2, transporter T3, polo, scirocco) a zkusit, jestli některej klíš nepujde ;-)

Palubku možná úplně sudat nebudeš muset, ale pravděpodobně přizvednout.

Já jsem, to v životě nesundaval, to jsem se na to radši vykašlal ;-)
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: B2 - zámek volantu

Příspěvek od s4wyer »

no ono jde hlavně o to, že nikoho z okolí s takovým autem neznám...sám mám B3jku, a klíčem od ní akorát odemknu a zamknu dveře...spínačka už ale nejde...dneska jsem na to koukal, vykuchám spínačku...musím sundat jen volant, lukasy a pak povolit velkej ošklivej imbus a stáhnout ho...bude to taky sra*í, ale furt menší zlo, než sundávat celou přístrojovku :-P
díky FErrore 8-)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“