ROSENIE OKNA

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od vlado742 »

KADEL píše:
vlado742 píše: Mohol by si byt prosiim konkretnejsi, lebo neviem co mysliis
no mohl v etce jsem nenašel obrázek takže znova... v zadu jsou přihrátky na trojuhelník a jine blbosti když to otevřeš tak hned zatim jsou takove gumove odfuky

JJ, pozriem, ale musim davat aj ten koberec dole, to bude asi za tim..
A len tak na okraj ten pasat co mas v podpise je tvoj __???, lebo vyzera suprovo :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od KADEL »

jj ten obrázek je muj ale neboj vypada dobře jenom na zmenšene fotce:-) jinak je to stará rezavá hajtra kdyby jsi ot viděl na živo tak by ti to tak nepřipadalo..ale zatím jezdí mno.-)

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od vlado742 »

To Kadel
Pocuj a co mam robit z tymi gumovými odfukmi??? lebo nemam ani predstavu ako to ma vyzerat, nemohol by si tu dat fotku eo si nasiel v etke??????

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od KADEL »

vlado742 píše:To Kadel
Pocuj a co mam robit z tymi gumovými odfukmi??? lebo nemam ani predstavu ako to ma vyzerat, nemohol by si tu dat fotku eo si nasiel v etke??????
no jenom se podívat jestli nejsou ucpane je to taková slabá guma foto udělám nebude moc kvalitni nemám foto takže jen mobilem

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

ROSENIE OKNA

Příspěvek od Janosik93 »

Ja mám taký pocit, že máš nejak zaseknutý či zapnutý vnútorný obeh , a koluje ti vzduch len v aute, a nejde ti vzduch z vonku do auta. mne sa to nikolko krát stalo, že sa mi taá klapka v kúrení zasekla.
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od s4wyer »

Janosik93 píše:Ja mám taký pocit, že máš nejak zaseknutý či zapnutý vnútorný obeh , a koluje ti vzduch len v aute, a nejde ti vzduch z vonku do auta. mne sa to nikolko krát stalo, že sa mi taá klapka v kúrení zasekla.
A to by vadilo? 8O kámoš má hyundaie a má na topení přímo nakresleno, že při dešti když chce odmlžit tak musí zapnout vnitřní cirkulaci....
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: ROSENIE OKNA

Příspěvek od Janosik93 »

No mne na octavii sa stále rosia okna, keď mám zapnutý vnútorný okruh. či prší, alebo nie...
mal som tu klapku zaseknutú, tak som to rozobral, dal na správne miesto, a bolo pop probléme
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“