Spínač hlavních světel B3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinsyncro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2007 13:26
Bydliště: Jezdovice

Spínač hlavních světel B3

Příspěvek od martinsyncro »

Ahoj!
Tak jsem další mezi Vámi :D ! Původně jsem měl Golfa II GT syncro, ale stačilo pár sekund a je po něm :minzdr: . Jedna paní vyjela ze zatáčky do protisměru a bylo hotovo. Opravit se dá, ale potřeboval jsem větší auto, takže jsem ho prodal a pořídil B3 kombi, 1.8 benz. 66kw.
Tak a teď k mému problému. Zlobil mě vypínač světel, tak jsem ho rozdělal a vyskočila mi z něj taková tyčka a já za boha nemůžu přijít na to, kam by měla přijít. Vypínač funguje i bez ní, světla svítí, ale přístrojovka není osvětlená. Tak doufám, že to bude jen tou tyčkou (na obr. uprostřed).
Díky za radu!

Martin

P.S. Nemáte někdo roletu do kufru i se všemi držáky?
Přílohy
P1000507.JPG

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: Spínač hlavních světel B3

Příspěvek od GTi »

pokud ti nesviti palubovka, tak to bude mit neco spolecneho s regulaci osvetleni palubky.... to je ten dlouhej plisek co by se mel dotykat toho vynuti, na obr. uplne vlevo....
myslim... :wink:
Obrázek

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínač hlavních světel B3

Příspěvek od KADEL »

jj jak píše "GTI" měl jsme to rozelany u corrada tam je to same nic takoveho mi tedy nevypadlo(dellal jsem podvetlení do červena) ale pokud ti nejde podvetlení tak zkus odměřit jestli ti jde ven do přistoovky štáva... v rozmezí 12v(baterie) a až tuším do 5V to dela ten potenciometr(nebo jak se tomu nadáva a pokud ti to pujde tak bych hledal zavadu v přistojovce nebo v pojistce nebo vedení do přistorjovky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“