špatne ukazuje palivoměr.-(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: špatne ukazuje palivoměr.-(

Příspěvek od s4wyer »

Tommy_25 píše:Na naftu je, coz o to, na pojistku taky je, ale stve me diskriminace dieslu, proste za 1.9 tdi platim vic nez jsem mel predtim 1.8i. Me prevedli bonusy, takze to mam od Kooperativy za 7792,- kc rocne.
To jde. Zaklad je totiz skoro 10.000,- :roll:
tak to je fakt dost...osobně platím za svojí 1.8čku cca 700-750Kč čtvrtletně, takže necelý 3tisíce ročně (tatík pojištovák) :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: špatne ukazuje palivoměr.-(

Příspěvek od JonatanCl »

s4wyer píše:
Tommy_25 píše:Na naftu je, coz o to, na pojistku taky je, ale stve me diskriminace dieslu, proste za 1.9 tdi platim vic nez jsem mel predtim 1.8i. Me prevedli bonusy, takze to mam od Kooperativy za 7792,- kc rocne.
To jde. Zaklad je totiz skoro 10.000,- :roll:
tak to je fakt dost...osobně platím za svojí 1.8čku cca 700-750Kč čtvrtletně, takže necelý 3tisíce ročně (tatík pojištovák) :lol:
Fííha, tak to jsem na tom docela dobře - Já platím 1300,- čtvrtletně a to v tom mám trestní poplatek za dělený splátky (jinak bych měl roční pojistku asi 4700,-Kč)
Mám skoro max bonusy, ale i tak je to ranec.

Taky mě štve diškriminááce - kdyby se platilo podle kW, tak by bylo líp - platil bych stejně, jako jsem míval 1.8 :D
A teď ještě diskriminační ceny nafty, který jsou vejš než benzín - ale to je vládní politika, zahlušit a zahrabat - ještěže mám dlouhodobý průměr na 4,6 l/100
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: špatne ukazuje palivoměr.-(

Příspěvek od Tommy_25 »

JonatanCl píše:
s4wyer píše: tak to je fakt dost...osobně platím za svojí 1.8čku cca 700-750Kč čtvrtletně, takže necelý 3tisíce ročně (tatík pojištovák) :lol:
Fííha, tak to jsem na tom docela dobře - Já platím 1300,- čtvrtletně a to v tom mám trestní poplatek za dělený splátky (jinak bych měl roční pojistku asi 4700,-Kč)
Mám skoro max bonusy, ale i tak je to ranec.

Taky mě štve diškriminááce - kdyby se platilo podle kW, tak by bylo líp - platil bych stejně, jako jsem míval 1.8 :D
A teď ještě diskriminační ceny nafty, který jsou vejš než benzín - ale to je vládní politika, zahlušit a zahrabat - ještěže mám dlouhodobý průměr na 4,6 l/100

JJ. kdyz jsem mel Renaulta tak jsem za 1,8 platil 1.400,- ctvrtletne. Ted to mam vic no, ale kdybych platil podle kW, tak bych ted asi brecel :-D - za 81kW by bylo asi vic jak za 1,8 nebo 1,9 a 66kW. Ale zase na druhou stranu kdyz budes mit VR6 tak ti to muze byt burt, stejne budes mit nejvyssi sazbu :-D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“