DO na centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: DO na centrál

Příspěvek od nuttie »

Toz to ted chci taky zas dat na central...mel sme tam puvodne ten origo pager s dalkou jak to hlasi kdyz auto houka..ale nejak se vysrala tka jednotka..tka to prestalo fungovat..tka tma dam asi jen dalkac..pac pochybuju ze bych to nasel nekde tuhle jednotku s pagerama

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: DO na centrál

Příspěvek od gregi »

B4 a G3 má černý vodič pro dovření střešního okna , neboť má logiku na rozpoznání polohy střešního okna . Po naprogramování prodlouženého impulsu při zamykání je možnost uzavírání střešního okna alarmem , nebo dálkovým ovladačem . B3 bohužel tuto funkci nemá :cry: , musím zavírat střešní okno ručně :cry: .
Dlouhý impuls na svém autě mám nastavený jen z důvodu dovírání elektrických oken , ale do doby než jsem je namontovat , tak jsem prodloužený impuls nastavený neměl a odemyklo a zamykalo to bez obtíží . Nebyl jsem připojen na vákuové pumpě v kufru , ale chytil jsem se na elektroinstalaci od spínače na závozu dveří , takže mi stačil normální impuls .
Jediné co jsem musel vyřešit bylo ovládání přes relátka z důvodu obráceného ovládání .
Další výhodou ovládání přes závoru je , že když by se chtěl někdo dostat do auta , tak může tahat za čudlíky jako divý a dveře neotevře :P .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: DO na centrál

Příspěvek od nuttie »

gregi píše:B4 a G3 má černý vodič pro dovření střešního okna , neboť má logiku na rozpoznání polohy střešního okna . Po naprogramování prodlouženého impulsu při zamykání je možnost uzavírání střešního okna alarmem , nebo dálkovým ovladačem . B3 bohužel tuto funkci nemá :cry: , musím zavírat střešní okno ručně :cry: .
Dlouhý impuls na svém autě mám nastavený jen z důvodu dovírání elektrických oken , ale do doby než jsem je namontovat , tak jsem prodloužený impuls nastavený neměl a odemyklo a zamykalo to bez obtíží . Nebyl jsem připojen na vákuové pumpě v kufru , ale chytil jsem se na elektroinstalaci od spínače na závozu dveří , takže mi stačil normální impuls .
Jediné co jsem musel vyřešit bylo ovládání přes relátka z důvodu obráceného ovládání .
Další výhodou ovládání přes závoru je , že když by se chtěl někdo dostat do auta , tak může tahat za čudlíky jako divý a dveře neotevře :P .
muzes prosimte podrobneji popsat kde je ten zavora dveri?ktery to sou kabliky?

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: DO na centrál

Příspěvek od gregi »

Barvu drátů Ti nepopíšu , tu už po asi 9 letech v hlavě nemám , ale stačí rozebrat dveře a najdeš na mechanismu zámku předních dveří tří pinový konektor , který to ovládá . Jestli se nepletu , tak je to vývod přímo z kliky dveří .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: DO na centrál

Příspěvek od Bastard »

Zde : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=890486#p890486 U B4 je to stejný jak u G3 :wink:

Uživatelský avatar
Michael Hilee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 09.04.2008 17:17
Bydliště: VWelký Šenov-severní čechy(šluknovsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: DO na centrál

Příspěvek od Michael Hilee »

Tak příklad mojí dálky: taky se podělala na klíčí,upadl ten čudl. Sehnal jsem si klíč z fábky a uřezal planžetu a vyměnil tišťák. Sice to nemám přímo na klíči,ale funguje to.

Sice je to dálka na 2 čudle a pašík má origo jen na jeden,ale to neva,celý je to z gumy,takže může člověk mačkat kterejkoliv a zavře se a otevře stejně:-)
S B4 na věčné časy,dokud nás STK nerozdělí:-)

Uživatelský avatar
rcman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DO na centrál

Příspěvek od rcman »

Jen poznamenám že montáž DO na vzduchovej centrál podle všech možných návodů tady byla dost sci-fi...
Mám Passat Variant r.v.:91 a po oddělání prahu a nakouknutí svazku na kompresoru centrálu v kufru, jsem opravdu nenašel žádnej zelenej ani šedej kabel!

Nakonec jsem centrál napojil na černožlutej kabel na výstupu z Levých Předních dveřích. Tento kabel jsem přerušil a na oba konce přidělal kabely od DO.

Použítá sada DO http://www.levnealarmy.cz/eshop/komfort ... la004.html

A postupoval jsem podle návodu k DO.
To znamená že Jsem připojoval na přerušenej černožlutej kabel, bílej kabel->směrem ke kompresoru a oranžovočerný->směrem ke dveřím(nebo zámku).

Musel jsem na jednotce DO přerušit kabel, aby se prodloužil impuls. Předtím to ze zámky jen tak cuklo nedokázalo se to zamknout nebo odemknout.

Blinkry jsem napojil pod prahem na černobílej a černozelený kabel.

Na zapojení kabelu na dojezd oken jsem už neměl čas(pracoval jsem venku a začal jsem pozdě).
Ale ještě budu dodělávat odskok kufru http://www.levnealarmy.cz/eshop/komfort ... hella.html .
Tak pak dodám info jak se to povedlo zapojit...
Petan...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“