Nesvítí zadní mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Tommy_25 »

Ahoj-te, nevíte někdo, kde může být zakopaný pes? Rozsvítím světla (O.K.), přední mlhovky (O.K.), ale zadní ??? - kontrolka u vypínače svítí, ale vzadu nic. Nemá někdo schéma zapojení nebo neví kde hledat problém??? - pojistky všechny O.K. - fakt už nevím. Předpokládám, že asi někde drát, jenže kde ...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od KADEL »

zkusil bych jestli ti do nich jde štava pokud ne tak bych to videl na zlomenej drát v ty gumě pruchodce na zadních vratech ..jen napad:-)

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od slausek »

jenom blbost, ale žárovky jsou OK?
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
slamak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LIPŮVKA

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od slamak »

je to naskenovany takze kvalita nic moc . kdyztak napis . :wink:
Přílohy
Snímek 519.jpg
Naposledy upravil(a) slamak dne 12.02.2008 09:59, celkem upraveno 1 x.
SLAMAK

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Tommy_25 »

slausek píše:jenom blbost, ale žárovky jsou OK?
JJ, jsou v poho, to bylo prvni co jsem zkoumal ;-)

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Tommy_25 »

slamak píše:je to naskenovany takze kvalita nic moc . kdyztak napis . :wink:
Hele, diky moc, jenze to neni moc citelny :-(. Jinak jsem to prolezl kde se da. Zarovky v pohode, kostra u obou je taky v pohode a mezi sebou jsou obe pruchozi. pocitam, ze bude nekde zlomeny + kabel. Bud jak psal KADEL (diky za tip) v gumovejch pruchodkach nebo bude bota nekde v levo tom prostoru za blatnikem, je tam totiz docela dost konektoru a nasel jsem tam i ty barvy dratu co jsou do zpatecky a mlhovek, ale nedokazal jsem se prokousat tou zpleti a zmatkem kabelu abych to poradne promeril. Ale mozna bych zacal hledat tam a pak ty pruchodky. Meli by to byt tri draty 1. Zem, 2. Zpatecka a 3. Mlhovky. Jenze by to chtelo lepsi (citelnejsi) schema :-(. Ale jinak diky moc

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Passta »

Nemáš tam náhodou tažný s německou zásuvkou a českou redukcí? Německá zásuvka má víc kontaktů a mlhovky na autě se při připojení přívěsu vypnou, to stejný dělá česká redukce bez přívěsu.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
slamak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LIPŮVKA

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od slamak »

Tommy_25 píše:
slamak píše:je to naskenovany takze kvalita nic moc . kdyztak napis . :wink:
Hele, diky moc, jenze to neni moc citelny :-(. Jinak jsem to prolezl kde se da. Zarovky v pohode, kostra u obou je taky v pohode a mezi sebou jsou obe pruchozi. pocitam, ze bude nekde zlomeny + kabel. Bud jak psal KADEL (diky za tip) v gumovejch pruchodkach nebo bude bota nekde v levo tom prostoru za blatnikem, je tam totiz docela dost konektoru a nasel jsem tam i ty barvy dratu co jsou do zpatecky a mlhovek, ale nedokazal jsem se prokousat tou zpleti a zmatkem kabelu abych to poradne promeril. Ale mozna bych zacal hledat tam a pak ty pruchodky. Meli by to byt tri draty 1. Zem, 2. Zpatecka a 3. Mlhovky. Jenze by to chtelo lepsi (citelnejsi) schema :-(. Ale jinak diky moc
no muzu ti to poslat jeste jako fotku treba na mejla a kdyz si to zvetsis tak to precist jde .
SLAMAK

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Tommy_25 »

Passta píše:Nemáš tam náhodou tažný s německou zásuvkou a českou redukcí? Německá zásuvka má víc kontaktů a mlhovky na autě se při připojení přívěsu vypnou, to stejný dělá česká redukce bez přívěsu.
No, tazny tam je, je to BOSAL, ale jaka zasuvka tam je, to nevim; jeste jsem to nepouzival a ani na to nekoukal. Ale je fakt, ze to je z nemecka, mam ho asi 14 dni :-)

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí zadní mlhovky

Příspěvek od Passta »

Tak se mrkni na tu zásuvku, česká má 7 kontaktů. Pokud se mění německá za českou, tak za prvé pár káblů zůstane volných (mají tam myslím i stálý plus), ale hlavně kabely od mlhovky se musí v zásuvce spojit. V německé zásuvce je takový jednoduchý kontakt(plíšek) a do něj vedou kabely pro mlhovku. Co jsem řešil, tak byly většinou oranžovo-černý, ale to nechci tvrdit stoprocentně.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“