repro v zadních dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Lukáš Rys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.02.2008 22:57

repro v zadních dveřích

Příspěvek od Lukáš Rys »

čus lidi nemá někdo z vás v B4 repráky v zadních dveřích já jen bych to chtěl udělat taky ale nejdřív schánim rady jak na to tak se ozvěte

Uživatelský avatar
OldaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 29.09.2007 19:25
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od OldaT »

Jo mám origo namontovaný co potřebuješ

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Tommy_25 »

taky mam origo. V prvni rade bys mel vedet, ze ty origo ramecky jsou k nesehnani, pokud mas original calouneni pro repro, tak je to v pohode, Jinak to budes muset resit tak, ze kouppis repro i s rameckem a das to tam. Jinak repro tam jsou 165 + nahore u otevirani dveri vyskovy a pod tapecem je nekde schovana vyhybka. Natahnout draty je jednoduchy, ale s tema rameckama nevim. Original je original :roll:

Lukáš Rys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.02.2008 22:57

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Lukáš Rys »

Já mám doma totiž oválný repro tak jestli tam mam vyříznout díru a dát je tam nebo je to blbost tak jestli to už někdo nedělal.

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Malfox »

Lukáš Rys píše:Já mám doma totiž oválný repro tak jestli tam mam vyříznout díru a dát je tam nebo je to blbost tak jestli to už někdo nedělal.
Já jsem to vyříznul a vypadá to pak následovně.
Repro v zadnich dveri (oval)
Repro v zadnich dveri (oval)
Original repro
Obrázek[/i]

sashik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 26.11.2007 13:57
Bydliště: Teplice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od sashik »

Já to dělal zrovna před pár dny. Normálně jsem tam vyříznul díru do toho tapece v přesně v místech jako ''Malfox''. Dával jsem ale kulatý repro i s rámečkama. Horší bylo natáhnout kabely od rádia až k zadním dveřím, ale dá se to.

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Malfox »

sashik píše:Já to dělal zrovna před pár dny. Normálně jsem tam vyříznul díru do toho tapece v přesně v místech jako ''Malfox''. Dával jsem ale kulatý repro i s rámečkama. Horší bylo natáhnout kabely od rádia až k zadním dveřím, ale dá se to.
Jo, jo :wink: :wink: :wink:
Je to tak :!:
U kabelů od repra jsem se také kapánek zdržel.
Tapec s repráky je o něco těžší a nasadit jej, aby nevypadl kontart, byla otrava. :roll:

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od vlado742 »

To Malfox:
Pekna praca s tymi repro. Ale taketo sa davaju skor do zadneho platna, nie do prednych dveri, ale ked to hra dobre tak nevidim problem..
A mas k tomu aj niejake zosilnovace, alebo iba klasicky z radia???

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Malfox »

vlado742 píše:To Malfox:
Pekna praca s tymi repro. Ale taketo sa davaju skor do zadneho platna, nie do prednych dveri, ale ked to hra dobre tak nevidim problem..
A mas k tomu aj niejake zosilnovace, alebo iba klasicky z radia???

Mám k tomu zesik.
Přílohy
zesik
zesik

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Tomas1 »

Malfox píše:
Lukáš Rys píše:Já mám doma totiž oválný repro tak jestli tam mam vyříznout díru a dát je tam nebo je to blbost tak jestli to už někdo nedělal.
Já jsem to vyříznul a vypadá to pak následovně.
S6300925_B.jpg
Original repro
Obrázek[/i]

no tak tieto orginal mam ja ale vyskove repro tam nemam..neviem preco ...ale aj tak ich budem rusit nepotrebujem ich v zadu alebo mozno pojdu nejake ine..ale skor nie ako ano...

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od nuttie »

Tomas1 píše:
Malfox píše: Já jsem to vyříznul a vypadá to pak následovně.
S6300925_B.jpg
Original repro
Obrázek[/i]

no tak tieto orginal mam ja ale vyskove repro tam nemam..neviem preco ...ale aj tak ich budem rusit nepotrebujem ich v zadu alebo mozno pojdu nejake ine..ale skor nie ako ano...
ja si namontoval repraky(stredobasy) do zadniho plata(tam je to an ne castecne pripraveny..i v plecu tkaze stacilo jen vyriznout caloun...a vejskace..se mi jevilo jako nejlepsi umisteni na stredovy sloupky..takze tma to amm..ve dverich se mi to zvudove tolik nepozdavalo

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

Já mám v autě originál muziku, akorát jsem dával basák + zesik, ale jinak ta originál muzika nemá chybu, hrajeto nahlas ale hlavně čistě :wink: Naprostá spokojenost, protože zas takovej blázen nejsem abych tam cpal Focal, i když by to asi hrálo líp 8)

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od nuttie »

Haluzák píše:Já mám v autě originál muziku, akorát jsem dával basák + zesik, ale jinak ta originál muzika nemá chybu, hrajeto nahlas ale hlavně čistě :wink: Naprostá spokojenost, protože zas takovej blázen nejsem abych tam cpal Focal, i když by to asi hrálo líp 8)
ja sme takay pro origo..proto predky sem nechal..a zadek sme dal to samy co vepredu..a nemuzu si to vynachvalit..hezky to hraje je to nenapadny...i to pekne basuje...takze...nic dalsiho k tomu nepotrebuju

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

Originál je originál. V tomhle to soudruzi vymysleli dobře, hlavně ty vejšky fakt lahoda pro uši 8)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Bastard »

Hmmmm... Originál je originál... No nic... Asi si nechám repasovat uši :lol: Jestli jsou originál takový ty uchrchlaný papíráky, tak to by mě zajímalo, jak to děláte :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“