repro v zadních dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od nuttie »

Bastard píše:Hmmmm... Originál je originál... No nic... Asi si nechám repasovat uši :lol: Jestli jsou originál takový ty uchrchlaný papíráky, tak to by mě zajímalo, jak to děláte :twisted:

takhle bych to zdaleka nenazval...tenkrat sem je i meril..a dosahujou dobrejch hodnot...pokud tma teda nemas nejaky spatny radio tak hrajou vyborne....
Sem tenkrat sehnal za luxusniu penize radio sencor s MP3 ...USB a SD kartama...a zvuk strasenj...prijem stanic snad jeste horsi.,..

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Bastard »

nuttie píše:
Bastard píše:Hmmmm... Originál je originál... No nic... Asi si nechám repasovat uši :lol: Jestli jsou originál takový ty uchrchlaný papíráky, tak to by mě zajímalo, jak to děláte :twisted:

takhle bych to zdaleka nenazval...tenkrat sem je i meril..a dosahujou dobrejch hodnot...pokud tma teda nemas nejaky spatny radio tak hrajou vyborne....
Sem tenkrat sehnal za luxusniu penize radio sencor s MP3 ...USB a SD kartama...a zvuk strasenj...prijem stanic snad jeste horsi.,..
Problém vyřešen :jok: :jok: :jok:

Ale se Sencor reprákama hrálo víc než dobře... :?

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

Pokud tam nemáš nejaký vychrchlaný repráky a nebo na rádiu nemáš naplno basy, tak hrajou fakt hustě. A nebo když tam máš origo repráky jen vepředu tak od toho taky nemůžeš čekat nějakej zázrak :wink: Ale jestli nevěříš tak přijed a ja ti ukážu jak to hraje :idea:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Bastard »

Haluzák píše:Pokud tam nemáš nejaký vychrchlaný repráky a nebo na rádiu nemáš naplno basy, tak hrajou fakt hustě. A nebo když tam máš origo repráky jen vepředu tak od toho taky nemůžeš čekat nějakej zázrak :wink: Ale jestli nevěříš tak přijed a ja ti ukážu jak to hraje :idea:
ÚnL je moc daleko, ale děkuji za nabídku :mrgreen:

Basy naplno nemám a repro mám podle všeho origo... Vpředu i vzadu ve dveřích. Nicméně za jízdy to musím hodně hulit, abych něco slyšel a měl z toho nějakej požitek, jenže to pak zase drnčí celý auto... Když stojím a mám vyplej motor, tak hrajou celkem slušně, jenže to si můžu sednout doma k hifi sestavě... :?

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

:D To já tam mám taky komplet i s výškama, a nemůžu si na to stěžovat, a to mám rádio starou sonku na mp3 ale hraje to opravdu gutt :wink:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Bastard »

Já si tam radši nechám toho Sencora, Soňára jsem měl půjčenýho a nebejt toho, že to bylo sousedovo, tak to letělo přes plot... :? Asi se budu muset zatím spokojit s tím, co tam mám a pak možná zkusím podumat aspoň nad nějakým subáčem do kufru :twisted:

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

Já bych bral nejakýho pioneera s olejovym displejem, ale na to bohužel nejsou zatím finance. Až pořídíš subáč tak si hlavně připrav něco na utlumení plastů v kufru a spz :mrgreen: to je teprv rachot :D

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od yenda.dubi »

Ty repráky v zadních dveřích jsem taky kdysi řešil. Předchozí majitel tam sice dal nějaký levný, takže byly natažený kabely i vyřízlý tapecy, ale přidělaný to tam bylo úplně na prd, bylo to přichycený jenom na těch tapecech. Takže když jsem se rozhodl dát tam Blaupunkt 165mm, tak bylo jasný, že to stačit nebude. Tak jsem si tam vymyslel takovou dřevěnou konstrukci. A když jsem poznal, jak hezky to pak hraje, tak jsem vyhodil ty originál plasty vepředu a to dřevo jsem tam nacpal taky. Vepředu jsem samozřejmě nechal origo mřížky, takže zvenku není nic poznat, ale vzadu jsem použil mřížky Blaupunkt a moc se mi to líbí :)
Slevy na autodíly!!!

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od vlado742 »

Bastard píše:Hmmmm... Originál je originál... No nic... Asi si nechám repasovat uši :lol: Jestli jsou originál takový ty uchrchlaný papíráky, tak to by mě zajímalo, jak to děláte :twisted:
:mrgreen: :mrgreen: MAs pravdu papiraky sa na to nechytaju ja som tiez menil

:arrow: A otazocka ten drziak reprakov do zadnych dveri sa da niekde kupit alebo nie??, a vyskovy reprak je v dverach hore ako je klucka (tam je taka kocka) :?: dobre mylsim alebo nie ?

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od abcd »

Originál repro nejsou uplně nejhorší, na tu dobu dobrý, ale musejí být v dobrém stavu, což už jich je dneska málo.. Nejhorší je ale origo vw rádio - neměl jsem sned žádné jiné rádio s tak špatným příjmem. Měl jsem gammu jak tu sterší z G3, tak tu novější z G4 a docela tragédie! Hlavně ta novější, byl to nějaký rok 2002 a za rádio, které tenkrát stálo nějakých 13000,- tis. (teď nevim přesně) s výbavou kazetového přehrávače s výstupy dokonce na 4 repro a cd changer, který byl s cenou někde jako rádio se koncern moc nevytáhnul. Moc se toho nezměnilo, protože i dnešní origo rádia od koncernu jsou na tom s příjmem dost špatně, což už je docela ostuda a platí se za to pořád nehorázné prachy. Možná bude mít někdo jiný názor, ale mně koncern co se týče muziky hodně zklamal.

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od nuttie »

abcd píše:Originál repro nejsou uplně nejhorší, na tu dobu dobrý, ale musejí být v dobrém stavu, což už jich je dneska málo.. Nejhorší je ale origo vw rádio - neměl jsem sned žádné jiné rádio s tak špatným příjmem. Měl jsem gammu jak tu sterší z G3, tak tu novější z G4 a docela tragédie! Hlavně ta novější, byl to nějaký rok 2002 a za rádio, které tenkrát stálo nějakých 13000,- tis. (teď nevim přesně) s výbavou kazetového přehrávače s výstupy dokonce na 4 repro a cd changer, který byl s cenou někde jako rádio se koncern moc nevytáhnul. Moc se toho nezměnilo, protože i dnešní origo rádia od koncernu jsou na tom s příjmem dost špatně, což už je docela ostuda a platí se za to pořád nehorázné prachy. Možná bude mít někdo jiný názor, ale mně koncern co se týče muziky hodně zklamal.
Covece zajimavy s tim prijmem...ja mam spis opacnou zkusenost...po namontovani tenkrat nejakyho sencoru sme nenaladil skoro nic.pak sonka uz lepsi..a ted panasonic dobry...ale ten origo stejne ladil lip..

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od abcd »

Originál zapojení s antením předzesilovačem a fakt slabota.. :?

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od vlado742 »

Ja som si dal panasocic teraz ale aj stare original GAMA malo dobry prijem teraz som si ho zapojil v garazi a je bez anteny a chytam na neho 3, alebo 4 stanice takze myslim ze je to dost slusne, Na originalke mi vadilo iba to ze nemalo vystup na cd alebo mp3 menic tak som si kupil radio s MP3

To je jediny dvovod preco som ho menil,
Repro som mal v perfektnom stave, ale vymenil soom aj tie nove hraju predsa lepsie a robia ssa teraz kvalitnejsie ako niekedy

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od Haluzák »

Můj brácha má golfika 2ku a sehnal si muziku z audiny A6 Bose a hraje to opravdu dobře 8) Já sem hold zastánce originálu :mrgreen:

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: repro v zadních dveřích

Příspěvek od abcd »

Jenže Bose je Bose, to se k origu trošku nedá rovnat, to máš jako Harman&Kardon.. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“