Dodatečná montáž "MFA"

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od mates »

děkuju moc za radu , teď o víkendu to budu zkoušet, mám rok 1996 tak snad to bude v té ř.j. uvidím jestli ve svazku do budíků budu mít přípravu pro MFA.snad to bude ok

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od hony... »

Co jsem zkoumal u mě tak kabeláž byla stejná, jen nebyli zapojeny dva stekry, a v aute byla priprava i na venkovní čidlo teploty a olejovou teplotu
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od Bastard »

hony... píše:Čest kluci tak včera sem se konecne do toho vrnul, packa je jen na tom jednom konektoru do pojistkovky, a od budiku sou dva nezapojeny draty, az na venkovní teplotu to ukazuje v cajku, kolonku venkovní teploty mi to vubec nezobrazuje, nema to nekdo vyfoceny zapojení těch dvou kablu? Mel by to byt hnedo bily a cerveno bily tusim...
Nemáš náhodou climatronik?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od Bastard »

hony... píše:Co sem vystudoval tak od 95 výš by to měli umět si prehodit sami ze berou udaje z řj, u mě se nepřihodili zatím... Uvidime, budu studovat dal.. jinak ten jeden kabl od packy jde primo d pojistkovky a pak jsou tam dvaod kudiku tak ty sem jen propojil podle barev :-)
Budíky v B4 si nic odnikud neberou, počítají si samy, v řj žádný takový údaj není. Je to v uloženo v některém čipu v budících... O tom, že by se daly mezi budíky přehazovat, bych moc neuvažoval...

Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od mates »

hony... píše:Co jsem zkoumal u mě tak kabeláž byla stejná, jen nebyli zapojeny dva stekry, a v aute byla priprava i na venkovní čidlo teploty a olejovou teplotu
kabel na čidlo teploty mám taky přivedené, na teplotu nevím, to by mělobýt v nárazníkuna levé straně že? jsem zvědaví dnes na to pujdu .jen jsem nerozuměl tomu že nemáš zapojené 2 štekry ,tím si myslel 2 piny ?a na co byly?

Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od mates »

tak paměť na kilometry bude asi v budíkách, ukazuje mi to jiné km..... tak zkusím přehodit ten display
s km jestli to bude tam....

tak displlay přehodit nejde, mám obě verze motometer ale puvodně jsem tam měl novější verzi a teď starší . nevíte jak změnit na nové palubce kmabych tam dostal km ze staré?

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž "MFA"

Příspěvek od hony... »

Climatronic nemam, ani klimu ale asi mam špatný čidlo, mam čidlo totiž co je v motiraku u vinka a to ma být na zmereni rozdilu teplot pri klimatizaci, nemáte nekdo fotku jak vypadá to v narazniku? Nebo i číslo? Fotka by stacila, pak se to lip hledá :-) predem dikes, holt sem blb a to cidlo z narazniku sem si nevzal
Čuňas b4 f kombajnu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“