stropní lampička

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

stropní lampička

Příspěvek od s4wyer »

čauves...kde je u B3jky přesně ukostřená stropní lampička? když jí mám přepnutou do polohy, aby svítila při otevřených dveřích, tak občas za jízdy problikává - při hrbolatý silnici...takže tipuju kostru, jenže nevím kde je

prvně jsem myslel na ta tlačítková "čidla" u dveří, ale jsou suchá, takže zatím jsem je vyloučil

poraďte pls
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od KADEL »

no nevím ale není to spínane minusem? bych řekl že jo zkusil bych nahodou jestli se ti prave nespína nějakej spinac ve dveřích..mě to dělá naopak u spolujezcovo když se otevřou tak chvilku trvá než se rozsvítí budu to muset vyndat a očistit ale na to je moc zima

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od s4wyer »

KADEL píše:no nevím ale není to spínane minusem? bych řekl že jo zkusil bych nahodou jestli se ti prave nespína nějakej spinac ve dveřích..mě to dělá naopak u spolujezcovo když se otevřou tak chvilku trvá než se rozsvítí budu to muset vyndat a očistit ale na to je moc zima
jj nakonec asi spínač...všechny jsem rozdělal a vyčistil a ten poslední byl ještě mokrej uvnitř a plnej oxidace a rzi...takže jsem ho vyčistil, složil, ale pro změnu po otřevření dveří lampička nesvítí, takže ten jeden musím vyčistit ještě jednou a trochu poctivěji...u ostatních to valí

pak mi došlo, že kostřený to je u každýho toho tlačítka zvlášť, pomocí šroubku kterým to je chycený do kastle
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od KADEL »

já mám projistoru celou tu lampičku i s ovadaním na šíbr vyndanou při jizde mi vypadává chybí mi ten plíšek:-( když jsme to měl rozdělany tak mi nekam spadl a nemám ho.-(

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od s4wyer »

KADEL píše:já mám projistoru celou tu lampičku i s ovadaním na šíbr vyndanou při jizde mi vypadává chybí mi ten plíšek:-( když jsme to měl rozdělany tak mi nekam spadl a nemám ho.-(
hledej pod sedačkou...je tam hodně prostoru...já tam našel pětikorunu :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“