Chod stěračů B3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
sapazi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.01.2008 22:20
Bydliště: Zrnětín
Kontaktovat uživatele:

Chod stěračů B3

Příspěvek od sapazi »

Určitě nejsem první kdo to řeší, ale zde na fóru jsem nic nenašel...
Strěrače fungují jen na rychlý chod, na pomalej se mi je podaří spustit jen občas a to nikdy z klidu ale jen když přepnu z rychlýho chodu. Pak to setře několikrát a konec. U cyklovače se mi to podaří taky sem tam, prostě slušně stírat můžu jen naplno. Doběh po vypnutí funguje taky mizerně, většinou to zůstane viset tam kde zrovna je.
Mám hledat u motorku nebo u páčky, co myslíte?

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Chod stěračů B3

Příspěvek od FError »

když ti blne doběh, tak nejdřív motorek (kontakty v převodovce už budou prodřený). Tím by se měl vyřešit doběh a snad tím skončí i zbylé trápení.
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chod stěračů B3

Příspěvek od Wondromir »

jo jo taky si myslim že to bude jen tím motorkem a když potom ještě vyměníš relatko na cyklovač tak tim taky nic nezkazíš a mělo by to fachčit tak jak má

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Chod stěračů B3

Příspěvek od slausek »

podívej se na páčku, taky jsem měl problémy s páčkou, sice v pohodě stíralo, ale doběh žádnej, musel jsem to vždycky vychytat - ale u mě to bylo tím, že páčka a spodek byly oboje jiný, pak jsem vyměnil páčku jako komplet i s kroužkem a vše ready
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Maly
Závodník
Závodník
Příspěvky: 580
Registrován: 01.04.2008 13:35
Bydliště: Veřovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chod stěračů B3

Příspěvek od Maly »

mam dotaz taky ke streacum ale ne k ciklovaci ale ke spatne stiravosti pac jsem uz vymenil druhe sterace uplne nove a dela mi stejny problem na ridicove strane mi to spatne stira nechava mi to u prostred skla fleky nevim uz co stim

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“