Passat B4 1996 - autoalarm- Vyřešeno Děkuji!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tuca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Passat B4 1996 - autoalarm- Vyřešeno Děkuji!!

Příspěvek od Tuca »

Ahoj všichni,
chci se Vás zeptat zda-li nemáte někdo někoho v okruhu svých známých kdo montuje autoalarmy v Praze? Chci se ho nechat namontovat, ale na internetu je jich jak smetí a kdo se v tom má vyznat. A minimálně je to další kšeftík pro spřízněnou duši okolo VW.
Dík za nabídky
Naposledy upravil(a) Tuca dne 17.04.2008 19:12, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 Variant 1996 - autoalarm

Příspěvek od slausek »

namontovat bych ho i zvládnul, ale nejsu z prahy, takže nic :D
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Tuca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Passat B4 Variant 1996 - autoalarm

Příspěvek od Tuca »

Ahoj,
tak se mi ani nechce věřit, že nikdo nezná dobrou duši, která má servis a montuje autoalarmy. Opravdu to lze svěřit komukoliv z Prahy (na internetu je nabídek dostatek), ale měl sem myšlenku dát ty peníze za montáž někomu spřízněnýmu tady z fóra. Nehledě na to, že sem u něj ten alarm chtěl koupit na místě. Tak kdyby někdo věděl na koho se obrátit než slepě střílet z internetu. Byl bych moc vděčný. Dík za tip.

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 Variant 1996 - autoalarm

Příspěvek od variantrs »

Tuca píše:Ahoj,
tak se mi ani nechce věřit, že nikdo nezná dobrou duši, která má servis a montuje autoalarmy. Opravdu to lze svěřit komukoliv z Prahy (na internetu je nabídek dostatek), ale měl sem myšlenku dát ty peníze za montáž někomu spřízněnýmu tady z fóra. Nehledě na to, že sem u něj ten alarm chtěl koupit na místě. Tak kdyby někdo věděl na koho se obrátit než slepě střílet z internetu. Byl bych moc vděčný. Dík za tip.
Zdarec,mám kamaráde,co montuje alarmy a samo to dělá i po odpolednech,tak jestli to je ještě aktualní,tak přes S.Z.
S Volkswagnem na věčné časy!!!!

Tady moje vozítka http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=71661" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=302751" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“