regulátor dobíjení na B32

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
dzonnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 10.04.2008 21:53

regulátor dobíjení na B32

Příspěvek od dzonnek »

Ahoj chtěl jsem se zeptat kde najdu regulátor dobíjení u b32. Mě to přestalo dobíjet a vzhledem k tomu že mám 2 tak to chci z té druhé přehodit do toho mýho 2.0l mazla ono tech 5 válců to je radost poslouchat:-) a když to jaxi nedobíjí tak mi to tu radost kazí...díky za info čao

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: regulátor dobíjení na B32

Příspěvek od KaCzaba »

neni zadne rele vse je v altiku.....prehod cely altik pokud ho mas.bud ti odesly diody a nebo jen osoupany uhliky.ty se meni lehko...ani nemusi altik ven
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

dzonnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 10.04.2008 21:53

Re: regulátor dobíjení na B32

Příspěvek od dzonnek »

Aha. Altík jsem přehodil a stále nic. Tak skusím ještě tedy ty uhlíky. Na tom 2litru je mooc špatný přístup musí se to dělat ze spodu ale je fakt že ted už to zvládnu vyměnit v pohodě. Takže regulátor je vše v altíku to je ta krabička ze zadu jaxe dá odělat. Ok díky za info asi tam hodím nazpět tu starou a vyměním uhlíky. Pád do vysavače stojí cca 55kč a zatím i to všude funguje:-)
ehch dyt já to můžu udělat na tom co mám venku at se pod tím nemusím moc složitě válet..
Díky málem bych zapoměl A tys měl toho b32 v tdi s celkem velkým výkonem že?? Smyk mi přávě říkal že to podáváš ale já v té době už měl jiný auto. Jinak bych do toho asi šel. Jen mě zajímá zda to jezdí spolehlivě??

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: regulátor dobíjení na B32

Příspěvek od KaCzaba »

jezdi porad u kamose.akorat mu umira turbo....takze az splasi koruny tak koupi jiny a bude litat zase jako dabel.jinak jezdi porad....akorat ze malo tlaci.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

dzonnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 10.04.2008 21:53

Re: regulátor dobíjení na B32

Příspěvek od dzonnek »

no jo o turbíčko je potřeba se starat.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“