Prosím o radu....

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
janicko555
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolná Súča a prechodne Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu....

Příspěvek od janicko555 »

Na bratovom Passate B2 1,6 TD sa mi stala taká nepríjemnosť, že keď dám kľúč do prvej spínacej polohy (kontrolky sa rozsvietia). alebo aj pri bežiacom motore, mi slabo svieti LED kontrolka smeroviek. A keď zapnem smerovky, kontrolka sa naplno rozsvieti (nebliká) ale vonkajšie smerovky nesvietia. A nesvietia mi ani výstražné svetlá. Poistky sú v poriadku, baterka je v poriadku, prepínač smeroviek by mal byť v poriadku (ak je kľúč vytiahnutý a dám páčku do nejakej polohy, zapnú sa parkovačky na tej strane, takže by mal byť v pohode). Netuším, čo tomu može byť a štve ma to... Mimochodom presne vtedy mi prestal mi ísť aj ventilátor kúrenia. Može to mať spojitosť?

Ono to celé začalo pred pár dňami. Keď som pustil smerovku, chvíľu to blikalo a odrazu ostala kontrolka svietiť a smerovky nesvietili. keď som irch vypol a po chvíli zapol, tak znovu išli, ale len chvíľu.

Za akúkoľvek odpoveď ďakujem... :cry:

Uživatelský avatar
janicko555
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolná Súča a prechodne Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu....

Příspěvek od janicko555 »

tak a problém je vyriešený...

Brat montoval centrál a neviem ako sa mu podarilo, ale jeden kábel sa pri tej procedúre dostal k volantovej tyči a pri otočení volantu doprava sa naňho namotal. tým pádom kábel vytiahol zástrčku, ktorá vedie k spínačom na prístrojovke a preto mi nešli ani smerovky, ani výstražné a ani ventilátor... Možno nešli ani hmlovky... tie som neskúšal...

Takže Passatík nieje až tak blbu-odolný ako som si povodne myslel... :oops:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“