Elektrika B3 G60

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Elektrika B3 G60

Příspěvek od habik.b »

Potřebuji radu, něco mi v autě vybíjí baterii, ale nemůžu vůbec přijít na to co. Mám tam abs, okna(ty už jsou tedy přepojena, už jednou zlobili) + zrcátka v el., manuální klimu, palubní pc, centrál, alarm (ten je deaktivován), starter je po GO. Jestli někoho z vás nenapadá co by to mohlo být nebo jak to zjistit. Dík za každou radu

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrika B3 G60

Příspěvek od KADEL »

v první řadě zkus odpojit plus a mezi dej měřák kolik ti to bere při vypnutým klíčku já jsem zapojoval přídavně budíky podle návodu a bere mi to 200mA a po 4-5 dením stání se mi resetujou budíky takže
až bude čas tak to předělám jinak pokud tam nemáš nic navíc muziku a tak tak by ti to mělo brát cca 20mA a podívej se jestli máš dobře zapojené radio jestli nemáš obě plus na baterku ....to ttaky dělá hodně musí to jedno jít přes spínane plus a ješte jsi nenapsal jakou tam máš baterku..

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrika B3 G60

Příspěvek od habik.b »

Radio tedy mám připojené mimo klíč, ale s tím jsem do posud problem neměl, jinak baterii mám 74Ah

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrika B3 G60

Příspěvek od KADEL »

tak zkus kolik ti to bere no každopadně výbava jako toaková co je tam origo by měla bejt (mimo budíku) za klíčkem takže uvidíš zkus to změřit odpojit radio kolik to pujde dolu jinak nevím co by tito mohlo dělat jedině ten alarm že jsi ho neodpojil uplně
Ale jak jsem psal vejš mám tam jen dva budíky na stale plus a během 4-5 dnu mi to baterku vycucne...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“