Nejde sahara...help..vyřešeno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Nejde sahara...help..vyřešeno

Příspěvek od KADEL »

Tak jsem zjistil že se mi netočí sahara na první stupen a ni při zapnute klimatizaci na druhy stupen to frčí(daval jsm to na přímo) takže ted bych potřeboval vědět kde co proměřit je to 4 pinová zjistil jsem že ty dva velké jsou 2rych.stupen a tuším že červeny malý je od klimatizace setkal jste se s tím někdy někdo a ta krabička od ktere to vede mám tam "pouze" dvě pojistky jednu ty pelchovou 50A a vrchni 30A a ta spodní tam chybí i ty plíšky jakej je v nich rozdíl v tech krabičkach mužu napsat i číslo dílu pokud to pomuže.
Hlavně mi neřikejte že odešla první rychlost na sahaže bych se sřelil...
Naposledy upravil(a) KADEL dne 01.05.2008 14:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde sahara...help

Příspěvek od FError »

nejdřív zkusit natvrdo spojit ve štekru.. měl by se rozjet.. pokud ne, tak bys k tomu měl mít relátko (pravděpodobně ta skříňka) -> koukni, jestli je v poho (pokud ano a je za ním napětí, pak ventilátor
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde sahara...help

Příspěvek od KADEL »

to jo to jsem měřil když zapnu klimu tak tam jde to co je na baterce 14.5v po vypnutí nejde na přímo to netočí ale shaněl jsem ji ted tady u nás a ani v obchodech a ni na vrakáči ji nemají:-( maji všude tu 3polovou a já mám 4 polovou tak mě jen napadlo jestli nevyjde levněji si ten motor nechat převinout v naviarně.. ale měli už zavříno

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde sahara...help

Příspěvek od KADEL »

Tak jsme zjistil že při zapnutí klimatizace se mi po chvilce spustí sahara na druhej stupen cca po 7-10 vteřinách se vypne pak 10-15 vteřin nic a pak se zase zapne na 7-10 vteřin a to se pořád opakuje dokola takže co radite? proč se nezapne na první stupen?...


jo a ješte něco nemá někdo přívodovou trubku k turbu? zjistil jsem že mi včera praskla tak ji sháním.. kolik stojí ve VW? nemam etku diky číslo dílu 1H0129656P

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde sahara...help

Příspěvek od KADEL »

trubku už jsem sehnal na vrakači za 300kč ve vw chteji cca 2000kč ale začínam mít problem s turbem viz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=88&t=61449

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde sahara...help

Příspěvek od KADEL »

Takže vyřešeno opraveno...řj je O.K sahara se na první stupoen nespustila jelikož u nác nejde sehnat 4pinová takjsem na vrakáči koupil 3pinovou a předělal to tak jsem zvedavej jestli se nestane něco z řj_( zatím běží

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“