"Climatronik"

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

"Climatronik"

Příspěvek od Bastard »

Zná někdo takovejhle "Climatronik"? Je to z B4 1995.
Přílohy
26052008(001).jpg

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: "Climatronik"

Příspěvek od Tomášek »

:-O neznam.. ty to mas???

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: "Climatronik"

Příspěvek od Bastard »

Tomasek píše::-O neznam.. ty to mas???
No já to právě viděl v jednom bazaru, čuměl sem na to jak tele na vrata... V inzerátu po klimě ani památky, ale kompresor tam byl+tady ten podivnej Climouš,...

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: "Climatronik"

Příspěvek od slausek »

viděl jsem už různý mrchy co byly vydávaný za klimatronik, schválně zítra přihodim ještě jednu fotku.

ale pokud to funguje, tak nic proti, ale origo je origo, tohle je na pohled humus
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: "Climatronik"

Příspěvek od Tomas1 »

no toto som este nevidel..to je nejaki dodelek alebo origo ??, lebo origo co som videl vyzeralo uplne inak...

Uživatelský avatar
pleta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: "Climatronik"

Příspěvek od pleta »

Je to dodělávaná klimatizace od italské firmy Diavia a je to hroznej šmejd, bohužel to vím z vlastní zkušenosti :( .Jsou s tím pořád jen starosti,elektromotorky nefungujou,teploměr je v háji (furt ukazuje venkovní teplotu 36 stupnů,i v zimě) a každej rok mi z toho uteče chladivou, i když se to zkoušelo na těsnost a to bylo v pohodě.Takže v každým připadě tohle nebrat.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: "Climatronik"

Příspěvek od Bastard »

No neberu to, jednak ten rámeček je prasklej (asi se to vyndávalo dost často, beztak právě kvůli závadám :mrgreen: ) a jednak to byl strašnej pekáč, v kterým to bylo... Olejnička...

Nicméně sem dnes narazil na další zvláštní kus, to bude zase dodělávka, vzhledem k tomu, že "auto bylo legálně předěláno z benzína na naftu" přičemž kabeláž údajně zůstala z benzína :roll: , tak něco podobnýho předpokládám u klimy. Viz příloha: 1. Ovládání klimatizace - NORM, MAX, 2. zbytky kabeláže...

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: "Climatronik"

Příspěvek od s4wyer »

Bastard píše:No neberu to, jednak ten rámeček je prasklej (asi se to vyndávalo dost často, beztak právě kvůli závadám :mrgreen: ) a jednak to byl strašnej pekáč, v kterým to bylo... Olejnička...

Nicméně sem dnes narazil na další zvláštní kus, to bude zase dodělávka, vzhledem k tomu, že "auto bylo legálně předěláno z benzína na naftu" přičemž kabeláž údajně zůstala z benzína :roll: , tak něco podobnýho předpokládám u klimy. Viz příloha: 1. Ovládání klimatizace - NORM, MAX, 2. zbytky kabeláže...
šílenost...mám něco podobnýho, auto plný kabelů a sotva půlka jich je opravdu zapojených...zralý na požár :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“