Dálkové ovládání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Norrec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.06.2008 11:51

Dálkové ovládání

Příspěvek od Norrec »

AHoj,
koupil jsem si sadu centrálního zamykání na DO:
http://www.rakso.cz/detail/centralni-za ... aci-klice/
Vec se má tak, že v autě už centrál je. Jde mi o to, zda stačí změnit krabičku, nebo celé to předělat. Nevím kde tu oriniální krabičku najít :) Děkuji za pomoc :)

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od slausek »

centrál jsi si koupil hezkej, ale pouhá výměna stačit nebude, protože B3 a B4 mají centrál vzduchovej - tj, vzadu (vpravo pod plechem - u kombi, nebo vlevo za podběhem - sedan) máš malinkou (cca 20x20x25 cm) pumpu na centrál. Ale stačí doplnit jednotku centrálu napojením na ovládací kabely které jdou do pumpy - teď si přesně nevzpomínám čím je centrál spínanej, jestli + nebo -
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od Tomas1 »

kolko by ma vysiel alarm jedna sa mi iba o ovladac aby som nemusel tolko otvarat klucom...???

Norrec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.06.2008 11:51

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od Norrec »

V pravo pod plechem ?? kde přesně ?? moc se v tom neorientuju..... volal jsem někam do servisu a tam za to namontování chtějí 2.000,- a to se mi moc dávat nechce :(

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od KADEL »

Tomas1 píše:kolko by ma vysiel alarm jedna sa mi iba o ovladac aby som nemusel tolko otvarat klucom...???
tak nekupuj alarm ale kup jen DO a napoj to přímo na kompresor měl jsem to tak u corrada a v pohodě to šlo a kdyby to mělo delší impuls tak se stačili zavírat i okna nevím jak je to řešené origo u B4 jestli se zavírají všechny naráz ale já mám okna z B3 takže se mi o5 zavírají po jenom-(

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od slausek »

vzadu u kombi máš pod kobercem podlahy ještě plechy, vlevo je větší, vpravo menší (drží na jedný sponě) tak pod tím menším je taková jakoby pěnová krabice stažená páskou, pokud pásku rozděláš a sundáš půlku pěnovýho obalu vykoukne na tebe pumpa centrálu - aspoň tak je to u B3 nevim jak u B4 ale předpokládám, že to je stejný
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od Bastard »

slausek píše:vzadu u kombi máš pod kobercem podlahy ještě plechy, vlevo je větší, vpravo menší (drží na jedný sponě) tak pod tím menším je taková jakoby pěnová krabice stažená páskou, pokud pásku rozděláš a sundáš půlku pěnovýho obalu vykoukne na tebe pumpa centrálu - aspoň tak je to u B3 nevim jak u B4 ale předpokládám, že to je stejný
U B4 je to stejný... A světe div se, tento princip a uložení byl už za dob G2 :mrgreen:

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové ovládání

Příspěvek od JonatanCl »

Jj, u B4 je to stejný jako u B3, jen u B2 jsem to měl malinko jinak, bo tam byla pumpa vpravo
v bočním kastlíku (když jsem koukal zezadu do kufru) - pod podlahou byla jen vana na rezervu
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“