Šíber

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Šíber

Příspěvek od Tomas1 »

cavte mam problem tecie mi šiber..mate aj vy takyto problem a ako ste to vyriesili...popripade som pocul vraj to ma odtok a je to v poriadku ked tecie ale mne sa to nezda????

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od Tomášek »

a to ti tece jako kolem sibru a nebo mas mokro na podlaze?? pokud kolem sibru, tak to asi muze bejt naky tesneni uz spatny.. pokud mas mokro na podlaze, je mozny, ze mas vypadeny hadicky z tech gum, ktery uvidis kdyz otevres dvere, odkud tece voda ze sibru.. no a nebo je zacpanej.. profoukni ho kompresorem zvrchu a koukej jestli to fouka u tech vyvodu..

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Šíber

Příspěvek od Tomas1 »

nie mne to tecie zo sibru...a kvapka to do takeho zlabku a potom nevime kam..ale nechcem aby to tieklo..a da sa to tesnenie vymenit ?

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

sorry že ti sem lezu ,zrovna dnes jsem na něm makal, odlepil se mi tapec tak jsem lepil nový a když jsem ho rozdělal tak koukám a to těsnění kaput,tak že ho taky nutně potřebuju.Zitra dám fotku jak to vypadá.Chlapi kdyby někdo věděl kde se to dá splašit dejte echo prosím prosím. : :(
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od Hanni »

mozna bych doma jedno nasel, ale musel bych se podivat v jakym je stavu. Btw, cim se lepil ten tapec, respektive jakou latku?

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

látku sem tam nedával ,sehnal sem takový tmavý tenký koberec a lepil sem to normálním SIGAPRENEM.Práca docela v poho , nejhorší byla montáž šíbru zpátky do střechy.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

Tady jsou fotky
Přílohy
Obraz008.jpg
Obraz009.jpg
Obraz002.jpg
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od Tomášek »

hezky to mas udelany... :!: :wink:

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

Díky ,teď uvažuju že si potahnu celej strop ale to bude už horší ten je víc profilovaný tak nevím nevím. :roll:
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od Hanni »

je to pekny, ja chci potahnout celej strop a chci na to dat latku, je to dost vlnity, a nevim jestli by se ten koberec tomu poddal. A koukam jak ovladas sibr? Mohl by si vyfotit ten ovladaci panel? Mas to uplne jine nez ja. Jde ti vysouvat/zasouvat, sklapet/vyklapet?

edit: aha nevsim sem si ze mas B3 :)

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

Hanni: ovládat zatím nejde protože nemám těsnění ,před tím šel jenom tak do půlky zasunout a vyklopit šel normálně nevím proč to tak je jak bude dole celá stropnice tak to budu řešit.A ovládá se na tom středovým panelu co je na stropě to jedno tlačítko je to taková ta houpačka nebo jak bych to nazval.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od Hanni »

já blbě koukl, myslel sem že máš b4, tam je ta kolíbka taková vysunutá na prst u osvětlení. A jestli ti nejde zatáhnout tak máš vevnitř zlomenej ten pojezd, měl sem to taky, láme se to všem :?

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Šíber

Příspěvek od Tomas1 »

Hanni:ja taku kolibku nemam mam normalne tlacidlove vysuvanie....no len skoda ze to tecie:S

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Šíber

Příspěvek od jenicek »

to kasp:
prosimte ten sibr si vymontoval jak? jenom ten stred, nebo i ten zbytek v kterym to drzi?? mam taky B3 a cely se mi to odlepilo.
ten stred se mi zda ze drzi na dvou sroubech ze dvou stran, ale bojim se, aby tam nebyla naka pruzinka nebo neco, co uz nedam zpatky...

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šíber

Příspěvek od KASP »

to Jeniček: Tak že nejdřív musíš šíbr vyklopit(ne zasunout) tím se ti ten střední díl otevře nahoru, ne moc ale otevře ,uchopíš ten okraj to ho šíbru a rukou to zasuneš dovnitř směrem kde ze šíbr zasouvá budeš muset troch i zabrat,střední díl ti vyjede nad střechu auta a uvidíš na každý straně 2 šroubky na TORX ty vyšroubuješ a vyndáš celý ten plech který lícuje se střechou.Neboj se toho žádná pružinka ti nevyskočí .Trochu sem ti to namaloval ale asi z toho moc chytrej nebudeš.
br 1.JPG
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“