podsvícení budíků B3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

podsvícení budíků B3

Příspěvek od Maharadza »

Mám problém. Ne že by mi budíky nesvítili, ale je to slaboučké jak čajíček ikdyž regulace osvětlení je na maXXX a tak bych byl rád, kdyby jste mi někdo poradil jak zvýším svítivost, jestli stačí výměna diody a nebo je třeba něco poladit a jestli jde i barva bez velkého zásahu atd..jó a kdyby se našla ještě fotečka jak na to tak bych byl maximálně vděčný :D :wink:
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků B3

Příspěvek od s4wyer »

nahoře jsou 3 malý žárovičky, jsou tam zastrčený a kontakty k nim jdou přes folii, já měl na konci folie 4,5V, jinde byly 3 atd. takže jsem to vytáhnul a zrušil, místo prostřední žárovičky jsem dal jinou a větší - akorát jsem trochu zvětšil díru - a zapojil jsem to přímo na vypínač světel bo ta žárovka byla 12ctka svítí to vcelku fajn, do krajů to samozřejmě slábne, ale vidím tam
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků B3

Příspěvek od Maharadza »

No to jsem si dal...Chtěl jsem se na to jen podívat na dovolené. Odmontuju...potáhnu áááá do pr.ele!!! 8O Vytáhl jsem si náhon tachometru. K tomu jsem ještě nemohl sundat volant a zapojit to, bo tam nemyl žádný klič...Zkoušel jsem to přes hodinu zapojit a pak jsem se na to vy.ral. Nastartoval a skočil do servisu. Trvalo to hodinku a půl a stálo mně to 300,- :lol:
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků B3

Příspěvek od s4wyer »

Maharadza píše:No to jsem si dal...Chtěl jsem se na to jen podívat na dovolené. Odmontuju...potáhnu áááá do pr.ele!!! 8O Vytáhl jsem si náhon tachometru. K tomu jsem ještě nemohl sundat volant a zapojit to, bo tam nemyl žádný klič...Zkoušel jsem to přes hodinu zapojit a pak jsem se na to vy.ral. Nastartoval a skočil do servisu. Trvalo to hodinku a půl a stálo mně to 300,- :lol:
to já na dovolené odpočíval :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: podsvícení budíků B3

Příspěvek od Maharadza »

s4wyer píše:
Maharadza píše:No to jsem si dal...Chtěl jsem se na to jen podívat na dovolené. Odmontuju...potáhnu áááá do pr.ele!!! 8O Vytáhl jsem si náhon tachometru. K tomu jsem ještě nemohl sundat volant a zapojit to, bo tam nemyl žádný klič...Zkoušel jsem to přes hodinu zapojit a pak jsem se na to vy.ral. Nastartoval a skočil do servisu. Trvalo to hodinku a půl a stálo mně to 300,- :lol:
to já na dovolené odpočíval :mrgreen:
To já taky byl jsem na hranici Jizerských hor a Krkonoš, ale chtěl jsem se tam i pomazlit s mým druhým já...Jo a jak se tam sjela rodinka, tak se tam objevily tyto auta: Passat Variant B3, Passat Variant B4 Pacific, Passat B5.5, Sharan, Audi A6 combi, Polo 9n3,
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“