Passat32b-87rok...pozice relátek?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Passat32b-87rok...pozice relátek?

Příspěvek od Fly »

Ahoj všichni,prosím...nemáte někdo označení,polohy relátek (na desce s pojistkami )a co která mají na starosti?
Mám karbec,osazení je origoš na 2ee Ecotronic.Potřeboval bych osazení na 2e3 (měnil jsem).
Nesignalizuje mi to nedostatek brzdovky,chybí relé na mlhovky (přední jsou zvlášť ?)....atd. Měl by tam být i doběh ventilátoru při zastaveném vozidle (nahromaděné teplo kolem karbecu)...prostě dejte colkoliv co víte,já si to přeberu..a hlavně..díky předem. :D
Mám doma Jak na to na passata b3 a Golf II a neodpovídá tomu nic z toho,je to něco mezi tím.. :roll:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat32b-87rok...pozice relátek?

Příspěvek od s4wyer »

dej mi pár minut, nainstaluju vivid a mrknu tam ;-)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat32b-87rok...pozice relátek?

Příspěvek od s4wyer »

jen pro kontrolu, máš 1.6tku?
Přílohy
Schránka02.gif
Schránka04.gif
Schránka06.gif
Schránka06.gif (6.26 KiB) Zobrazeno 570 x
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Fly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Passat32b-87rok...pozice relátek?

Příspěvek od Fly »

:roll: jo jo..zapomněl jsem napsat,je to 1,6.
Mám jen dvě řady pod sebou,bez horní nádstavby, v horní řadě na pozici č.2 relé s číslem 80.To je z první řady vše. V druhé řadě (spodní) mám na druhé pozici relé s číslem 17, pak je vytahovák na pojistky (jdu směrem doprava),pak je to zaplněné až do konce- relé č. 19,72,21.
Relé č. 80 v horní řadě vypíná přívod el. do ,,ježka,, v nasávacím potrubí.Ježka jsem původně chtěl napojit na termospínač (tuším že vypíná kolem 50-60stupňů) ale tam to chce předřadit relé aby to moc nezatěžovalo startovací svazek a při hledání onoho relé jsem přišel na tu 80-ku....ale na základě čeho to relé rozepíná,dodnes nevím...nepřišel jsem nato,na co je napojené..časové nebude...je tam jenom jednoduché relé...ale funguje to.Zajímá mne na co jsou ty 19,72,21...a jaké je označení relé pro mlhovky aj. a jaký pozice jsou na co...
Koketoval jsem s myšlenkou zapojit dochlaďování po zastavení auta, protože v těch hicech jsem musel chvíli startovat ,než to chytlo (prázdná plováková komora..?)...se vypařilo,no...Taky vám karbec v těch vedrech moc netáhne? na to asi fígl není...
zatím díky a přeju pohodu v práci (dnes mi skončila dovča :roll: )

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“