Přepínání světel na dálky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínání světel na dálky

Příspěvek od vlado742 »

gregi píše:Xenony můžu jen vřele doporučit , nemám to přestavbou , ale i přestavby dle kamarádů svítí "super" . Cena 4.000,- Kč za HID sadu je docela přehnaná , H4 se dá sehnat za 2.500,- Kč a H1 , H3 a H7 za 1.500,- Kč .
Myslím , že problému viditelnosti za sucha a za mokra se nedá vyhnout jinak , než xenonama . Zkoušel jsem před změnou světel docela dost žárovek z různými efekty , ale vždy jsem s efektem skončil , když začalo pršet , nebo na mokré silnici . Pak jsem si připadal jak v kočáru v 17. století , když si na cestu svítili svíčkou .
Po výměně světel to je také znát , že za sucha je vidět jak ve dne , ale při morku , je vidět , jak s H4-kama za sucha .
:lol: :lol: :lol: S tym kocarom v 17 storoci :lol: :lol: tak to mas pravdu, to robia asi vsetky efekt ziarovky, A k tej cene u nas na Slovensku som to nenasiel za lacnejsiu korunu, a nasiel som dokonca HID aj za 12 000 SK, a to je ovela viac nez 4000. aspon podla mna. Daj typ na lacnejsie ked mozes.

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínání světel na dálky

Příspěvek od vlado742 »

TO JonatanCl
K tej sade HID, ked ides na STK jednoduco vytiahnes kable prehodis normalne ziarovky a pohoda aspon u nas som s tym nevidel problem. A este som sa chcel opytat co mas ty za svetla ked tam mas H7 mozes hodit foto sem

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínání světel na dálky

Příspěvek od KADEL »

zrovna včera jsem tam zkoušel HID H1(mám pujčenou) a je to opravdu jiné kafe až na to že mi každé světlo svítí jinam takže nejprve sešttelovat potom nahodit relé a nakonec se porozhlédnu po HID a bude to na zimu to bude super

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínání světel na dálky

Příspěvek od JonatanCl »

vlado742 píše:TO JonatanCl
K tej sade HID, ked ides na STK jednoduco vytiahnes kable prehodis normalne ziarovky a pohoda aspon u nas som s tym nevidel problem. A este som sa chcel opytat co mas ty za svetla ked tam mas H7 mozes hodit foto sem
Mám tam čirý Angel Eyes od FK Automotive a do nich momentálně Osram NightBreaker

S tím vyndáním to je pohoda, tam to je jasné, jen jsem psal, musím vyřešit zamaskování
ballastů a otvorů v zadních víčkách (asi druhou sadou víček)
Protože pokud technik na STK nebude úplný blb, tak pozná podle ballastů a otvorů, že tam
běžně jezdí HID sada a ne normální halogenky. A pak může nastat peklo podobné tomu,
co jsem si zkusil teď já. Bude hledat kdejakou věc, aby mohl auto vyhodit z kontroly.
A to mi to napsal i do velkýho TP, takže to vypadá děsně.
Kolonka při dovozu OK, pak razítko NEZPŮSOBILÉ a pak hned druhý den kontrola OK.
Pokud bych pášu prodával, tak do toho případný kupec bude čumět jak bacil do lékárny
a uvidí tam tuhle příšernost
Přílohy
P8100409a.jpg
P8100411a.jpg
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“