trhani v tacometru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
radek2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 28.09.2007 07:12

trhani v tacometru

Příspěvek od radek2 »

Ahojte!
Při vymene přistrojovky mi začalo sekat lanko v tachometri,(přistrojovka je na 100% dobra),ale
ne pořad,dela to hlavne rano,když jedu do prace,po praci když jedu domu to už neseka,aj sem
lanko znova vybral jak s převodovky,tak i z nahonu,1_2 dni byl pokoj,ale začalo to znova.
Ma s tim nekdo nejake skušenosti?Co to muže delat?

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od vlado742 »

Nooo Asi tvoje auto nechce aby si videl ako rychlo ides do prace, lebo sa tam netesi, no ale ked ides domov tak ti to ukazuje aby si videl ako sa rychlo ponahlas domov :lol: :lol:
Prepac, ze to takto pisem, ale mam dobru naladu, sr....

A piste svoje nazory a skusenosti ANOO

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od s4wyer »

mě furt nedochází co si představit pod pojmem "seka v tachometru" jak se to projevuje? víc to popiš - máš ten náhon správně nasazanej? já vím že u B3 je to tam hodně k svi*i, nejlépe to šlo ve 2 - jeden tahal a druhý tlačil (na bovden z motorového prostoru)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

radek2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 28.09.2007 07:12

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od radek2 »

s4wyer píše:mě furt nedochází co si představit pod pojmem "seka v tachometru" jak se to projevuje? víc to popiš - máš ten náhon správně nasazanej? já vím že u B3 je to tam hodně k svi*i, nejlépe to šlo ve 2 - jeden tahal a druhý tlačil (na bovden z motorového prostoru)
Ahoj
No,jak ti to popsat:
Nejdřiv to začne šramotit tak, že slyšiš,jak se otači lanko v bovdenu,potom se začne jako by lanko zasekavat,
ono mi připada,jako by bylo nekde moc ohnute,že se nemuže plynule otačet,ale to sem kontroloval,
nikde neni moc ohnute,nevim,bovden je přichyceny k
přistrojovce pomoci plast.eska-pasek,protože ten bajonetovy uzaver nefunguje.No ale najzajimavejši na tom všem je,že když jedu s prace,tak to nedela.
Naposledy upravil(a) radek2 dne 02.10.2008 15:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od s4wyer »

tak to je hodně divný, a když je slyšet to šramocení tak tachometr ukazuje rychlost nebo ne?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

radek2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 28.09.2007 07:12

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od radek2 »

s4wyer píše:tak to je hodně divný, a když je slyšet to šramocení tak tachometr ukazuje rychlost nebo ne?
jo tachometr normalne ukazuje,akorat když to začne sekat,tak taky seka ručička tachom,

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od s4wyer »

zkus sehnat novej náhon, tipuju že tenhle bude omletej a asi má snahu se protáčet, bych teda řekl já
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od slausek »

Ahoj
No,jak ti to popsat:
Nejdřiv to začne šramotit tak, že slyšiš,jak se otači lanko v bovdenu,potom se začne jako by lanko zasekavat,
ono mi připada,jako by bylo nekde moc ohnute,že se nemuže plynule otačet,ale to sem kontroloval,
nikde neni moc ohnute,nevim,bovden je přichyceny k
přistrojovce pomoci plast.eska-pasek,protože ten bajonetovy uzaver nefunguje.No ale najzajimavejši na tom všem je,že když jedu s prace,tak to nedela.
hlavní problém je tady bovden je přichyceny k
přistrojovce pomoci plast.eska-pasek
. protože tohle běžně dělá špatně nasazenej, nebo dotaženej náhon tachometru. Buď to rozeber a znovu slož (když to promažeš, tak jenom dobře) a nebo oprav uchycení náhonu k budíkům..

když jedeš z práce domů, tak je tepleji než ráno.... roztažnost pane kolego...
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
mates
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písecko
Kontaktovat uživatele:

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od mates »

a promaž i buwden když to budeš mít dole.

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: trhani v tacometru

Příspěvek od Haluzák »

Zdar, jestli se nepletu tak u b3 je to lanko nasazený do budíků a pak se ještě dotahuje takovím plastem (kolečkem) co má závit, tím by se to mělo přichitit k budíkům, jestli se pletu tak mě opravte :wink: Nejdřív bych zkusil tohle :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“