Mříž do kufru B4 kombi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanzz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Třebová

Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od hanzz »

Máte někdo tip kde sehnat, případně kde si nechat namontovat mříž do kufru? A kolik taková sranda stojí?

Mimochodem: Před časem jsem zde řešil nestartující TDI. Motor sice naskočil, ale hned chcípl. Dělalo to náhodně. Před 14ti dny se ale situace natolik zhoršila, že jsem auto odvezl do servisu. Problém dělal (jak mi správně kdosi tenkrát odpověděl) imobilizér. Přesněji odešla cívka, která čte kód z klíčku. Mám ji vyměněnou (stála 1500,-), klíče přeprogramovaný a konečně je po starostech, jestli případně na kolikátý pokus nastartuju :) Takže kdyby měl někdo obdobný problém, tak to opravdu dělá imobilizér.

Uživatelský avatar
hanzz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od hanzz »

Ještě musím doplnit, že mi jde o pevnou mříž (jako je u M1 a N1), ne nějakou uni, co se rozepře mezi podlahu a střechu.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od Tomášek »

pes?:)

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od vlado742 »

Z imobilizerom je to tak, Ja som mal podobny problem ale z klucom ked sme kupili auto jeden kluc nebol nakodovany ale to nikto nespomenul a auto sa s nim nedalo nastartovat, nastartovalo a hned zhaslo, a potom bolo v servise a zistili ze mu nic nieje ze chyba je v kluci, ktory trebalo nakodovat a to stalo skoro tolko ako tvoja cievka :mrgreen: :mrgreen: Platili sme 1000SK za jeden kluc :mrgreen:

Uživatelský avatar
hanzz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od hanzz »

vlado: Tohle byl jiný případ. Oba klíče byly naprogramovaný, ale prostě se jednou načetly, jindy zase ne. Dělal to (asi) zlomený kabel vedoucí k té cívce (je to jeden nerozebiratelný kus). No to je fuk, už to funguje :)

Teď bych potřeboval pořešit spíš tu mříž. Ano, je to i kvůli psovi.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od s4wyer »

Tomášek píše:pes?:)
velká kočka?:)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od Passta »

Znám maníka,co je vyrábí na míru do jakéhokoli auta. Zkusím zjistit, co by to vyšlo. Je z Brna.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od slausek »

taky by mě to zajímalo.... když vozidlo pro přepravu živých zvířat jde z domu...
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od Passta »

Tak se omlouvám že to tak dlouho trvalo, ale já s ním mluvil až teď. Dělá to do aut pro odpočet DPH a vychází to kolem 11 000,- 8O , jsou od podlahy do stropu. Pokud by někdo chtěl jen nad opěradla cena by byla asi kolem 5000,-. Ale i tak se mi to zdá dost.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Mříž do kufru B4 kombi

Příspěvek od Tomas1 »

Passta:asi tak ja som kupoval mriezku do octavie a stala ma 10tis SK ale tolko za mriezku do passata by som nedal a pravdu povediac som videl iba 1passata co to malo origo...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“