Kolik pak mi to papáá??:(:(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Čafko lidi mám takovej dotaz kolik pak si myslíte že papa b4 1.9 TDi COmbic náhon na všechny čtyři, motor má už najeto 332 000km!!!????zlobíme mě ručička na nádrži nekdy se jí chce nekdy ne atakhel jezdim od oka vždycky :( a mám strach že to jednou nevychytám a budu toho mýho miláčka nekdě nechat :(:( pomozte mi pls !!a jstli někdo v čem spočívá chyba tý ručičky tak může taky napsat co to asik tak je a jak na to :)!!!!!
díky moc :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tomášek »

no tak napada me problem v budikach a nebo treba cerpadlo v nadrzi...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Bastard »

No a co prostě a jednoduše spotřebu spočítat podle nádrže - plná/plná? Natankuješ plnou, najezdíš tak 500 kiláků, dotankuješ a počet kilometrů podělíš 5 :wink: Jinak blbě můžou být budíky, ale spíš si myslím, že to bude dělat plovák v nádrži...

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od hodys »

chyba může být jak v budíkách tak i v nádrži.. u B4 dost blbne palivoměr v budíkách.. ale je potřeba proklepnout i plovák...
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tomas1 »

ja by som to skor spichol na plavak ...

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Bastard píše:No a co prostě a jednoduše spotřebu spočítat podle nádrže - plná/plná? Natankuješ plnou, najezdíš tak 500 kiláků, dotankuješ a počet kilometrů podělíš 5 :wink: Jinak blbě můžou být budíky, ale spíš si myslím, že to bude dělat plovák v nádrži...


víš co to už smetaky chtěl udělat jenomže mám menší problém ještě v tom že u turba ty blbci co dělali přestavbu na diesla tak nedovařili vejfuk a je tam docela velká díra takže mi to žere trošku víc kvůli tomu a musim sehnat takovou housenku co mi vejfuk s vývode od motoru drží mi to svorka ale tak blbě že jdou okolo ty výpary :(:( !!!takže dle mýho tohel my zvyšuje spotřebu a taky moje težká noha :D :D :roll: :roll: !!!!

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Tomášek píše:no tak napada me problem v budikach a nebo treba cerpadlo v nadrzi...


plovák kurwa ten mě nenapdanul sem vůl tyvole :(:( jako díky moc !!!ale ještě ty budíky musim udělat jdu an to asik o víkendu s kámošem takže pohodička :)doufám teda:(

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

ale mám ještě tajkovej problém když tankuju tak to na mě plyve naftu bud s emi to zdá že se to neodvzdušnuje bo je asik plná nádrž což mi příde divný ,, když tankuju tak to začně šíleně pěnit a dle toho co vim a co mi řkel jeden týpek tak je nejspíš plná nádrž ale nejsem si tim jistej :(:(

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tomášek »

Tazmánský Čert píše:ale mám ještě tajkovej problém když tankuju tak to na mě plyve naftu bud s emi to zdá že se to neodvzdušnuje bo je asik plná nádrž což mi příde divný ,, když tankuju tak to začně šíleně pěnit a dle toho co vim a co mi řkel jeden týpek tak je nejspíš plná nádrž ale nejsem si tim jistej :(:(
no ty voe tak bych se chtel mit.. mit plnou a nevedet o tom :-D no tak vem nakou hadicku a pomalu ji sun do nadrze a foukej a az budou biblinky tak ses na anfte.. cim driv bublinky, tim vic nafty :) ale to me jen ted napadlo, treba je to blbost :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Tomášek píše:
Tazmánský Čert píše:ale mám ještě tajkovej problém když tankuju tak to na mě plyve naftu bud s emi to zdá že se to neodvzdušnuje bo je asik plná nádrž což mi příde divný ,, když tankuju tak to začně šíleně pěnit a dle toho co vim a co mi řkel jeden týpek tak je nejspíš plná nádrž ale nejsem si tim jistej :(:(
no ty voe tak bych se chtel mit.. mit plnou a nevedet o tom :-D no tak vem nakou hadicku a pomalu ji sun do nadrze a foukej a az budou biblinky tak ses na anfte.. cim driv bublinky, tim vic nafty :) ale to me jen ted napadlo, treba je to blbost :mrgreen:


mno hood je problém že je tam sítka a ta mi vadí jinak byhc už dávno změři koliktam je nafty:(

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od KADEL »

já tam asi žádnou sítku nemám bo když tam strčím hadici tak mi tam vleze takovejch dobrejch 40cm podel toho tankuju z kanistru jak to začne šplouchat tak vytáhnu hadici:-) jinak asi ten plovák nebo někdo tady psal ješte stabilizátor v budíkách

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

KADEL píše:já tam asi žádnou sítku nemám bo když tam strčím hadici tak mi tam vleze takovejch dobrejch 40cm podel toho tankuju z kanistru jak to začne šplouchat tak vytáhnu hadici:-) jinak asi ten plovák nebo někdo tady psal ješte stabilizátor v budíkách

mno tak jako já bohužel tu sítku mám ale zase je dobrá na nečistoty mno!!!

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

pánové problém vyřešem proč to na mě plyvalo naftu :-D mám plnou nádrž :-D!!!
ale plovák mi stále nefunguej :(:( ale tak jako ta nádrž mě dostala asik 50bo 60litrů tam je :-d

tak jako ten předemnou mi neřřekl kolik tam je nafyt mno tak ted už to vim a žere mit o necelých 7 litrů takže nádhera:)

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od vlado742 »

Tazmánský Čert píše:pánové problém vyřešem proč to na mě plyvalo naftu :-D mám plnou nádrž :-D!!!
ale plovák mi stále nefunguej :(:( ale tak jako ta nádrž mě dostala asik 50bo 60litrů tam je :-d

tak jako ten předemnou mi neřřekl kolik tam je nafyt mno tak ted už to vim a žere mit o necelých 7 litrů takže nádhera:)
Tak to je potom super, ale aj tak skus niejak tu rucicku dat do kopy alebo plavak, lebo sa ti to nebude stale chciet prepocitavat :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolik pak mi to papáá??:(:(

Příspěvek od Tazmánský Čert »

vlado742 píše:
Tazmánský Čert píše:pánové problém vyřešem proč to na mě plyvalo naftu :-D mám plnou nádrž :-D!!!
ale plovák mi stále nefunguej :(:( ale tak jako ta nádrž mě dostala asik 50bo 60litrů tam je :-d

tak jako ten předemnou mi neřřekl kolik tam je nafyt mno tak ted už to vim a žere mit o necelých 7 litrů takže nádhera:)
Tak to je potom super, ale aj tak skus niejak tu rucicku dat do kopy alebo plavak, lebo sa ti to nebude stale chciet prepocitavat :mrgreen:



mno to si piš že se mi to nehce počítat:-D!!!!tak jako měl sem rozberanou přístrojvku a budíky venku a nic sem nenašel!!! ale pak sem koukal v kufru an to čidlo a místo 4 drátku co tam je vývod tak od toho čidla jdou jenom dva drátky tak jako nwm proč tam ty další dva sou ucvaknutý bych potřeboval nějaký scháme :(:(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“