Origo alarm B4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od s4wyer »

si vzpomínám jak jsme s Tomem zaparkovali v jedný uličce u autobusáku v jihlavě a on zamknul auto, ujdeme 50 metrů a v tom mu začne houkat alarm....rozštěkali se totálně všechny zvířata v okolí - moc bych se nedivil, kdyby štěkaly i kočky :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od Tomášek »

s4wyer píše:si vzpomínám jak jsme s Tomem zaparkovali v jedný uličce u autobusáku v jihlavě a on zamknul auto, ujdeme 50 metrů a v tom mu začne houkat alarm....rozštěkali se totálně všechny zvířata v okolí - moc bych se nedivil, kdyby štěkaly i kočky :lol:
nojo Jarousku muj milej, ale to houkal Jablotron, pac tam byla mucha :mrgreen:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od s4wyer »

Tomášek píše:
s4wyer píše:si vzpomínám jak jsme s Tomem zaparkovali v jedný uličce u autobusáku v jihlavě a on zamknul auto, ujdeme 50 metrů a v tom mu začne houkat alarm....rozštěkali se totálně všechny zvířata v okolí - moc bych se nedivil, kdyby štěkaly i kočky :lol:
nojo Jarousku muj milej, ale to houkal Jablotron, pac tam byla mucha :mrgreen:
pyčo a kdo říkal že houkal ten origo? :x
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od Tomášek »

s4wyer píše:
Tomášek píše: nojo Jarousku muj milej, ale to houkal Jablotron, pac tam byla mucha :mrgreen:
pyčo a kdo říkal že houkal ten origo? :x
tenhle topic je o origo takze ja to bral tak no :mrgreen: promin :)

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od s4wyer »

Tomášek píše:
s4wyer píše: pyčo a kdo říkal že houkal ten origo? :x
tenhle topic je o origo takze ja to bral tak no :mrgreen: promin :)
ale já jsem OTM - Of Topic Master! :gey:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od vlado742 »

Co je ten Jabkotron:??? to nepoznam, a kde je kompresor v kufri??? to ma kazde auto:::??? chcem fotku tu prosim

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od Bastard »

vlado742 píše:Co je ten Jabkotron:??? to nepoznam, a kde je kompresor v kufri??? to ma kazde auto:::??? chcem fotku tu prosim
Jéžiš, ty seš teda těžkej případ :lol: Jabkotron je zkomolenina... Správně je Jablotron a je to firma, která se zabývá výrobou zabezpečovacích zařízení a sídlí překvapicě v Jablonci nad Nisou :lol: Kompresorek má každý auto, který má vzduchem ovládanej centrál, a většinou se nachází v zadní části vozu, tedy v kufru. B4 ji má pod pravým víkem pod koberečkem. Má to takovej polystyrenovej obal... Fotka není, možná bude :twisted:

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od vlado742 »

Bastard píše:
vlado742 píše:Co je ten Jabkotron:??? to nepoznam, a kde je kompresor v kufri??? to ma kazde auto:::??? chcem fotku tu prosim
Jéžiš, ty seš teda těžkej případ :lol: Jabkotron je zkomolenina... Správně je Jablotron a je to firma, která se zabývá výrobou zabezpečovacích zařízení a sídlí překvapicě v Jablonci nad Nisou :lol: Kompresorek má každý auto, který má vzduchem ovládanej centrál, a většinou se nachází v zadní části vozu, tedy v kufru. B4 ji má pod pravým víkem pod koberečkem. Má to takovej polystyrenovej obal... Fotka není, možná bude :twisted:
Tebe sa to lachko povie s tym jabkotronom, prvykrat pocujem to mesto JABLONEC NAD NISOV, tak sa necuduj ze som tazky pripad :D no ale komu by si to vysvetloval ked nie mne :D povdz? :?: A tu fotecku no posnaz sa, alebo mozno si to najdem aj ja :D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od Bastard »

vlado742 píše:Tebe sa to lachko povie s tym jabkotronom, prvykrat pocujem to mesto JABLONEC NAD NISOV, tak sa necuduj ze som tazky pripad :D no ale komu by si to vysvetloval ked nie mne :D povdz? :?: A tu fotecku no posnaz sa, alebo mozno si to najdem aj ja :D
Ale však v pohodě, já nic neříkám, akorát to bylo moc dotazů najednou :lol: Fotku udělám....

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od JonatanCl »

Bastard píše:
vlado742 píše:Tebe sa to lachko povie s tym jabkotronom, prvykrat pocujem to mesto JABLONEC NAD NISOV, tak sa necuduj ze som tazky pripad :D no ale komu by si to vysvetloval ked nie mne :D povdz? :?: A tu fotecku no posnaz sa, alebo mozno si to najdem aj ja :D
Ale však v pohodě, já nic neříkám, akorát to bylo moc dotazů najednou :lol: Fotku udělám....
Na Bastiho musíš pomaly,
jak má zpracovat víc jak jeden dotaz, tak má před očima BSOD a resetuje se :lol: :lol: :lol:

vlado, odkama jsi, že poprvé počuješ Jablonec nad Nisou (Gablonz an der Neisse)
Kupa děvčic odevšad tahá na sobě bižuterii z Jablonce, pokud nejsou na pravý diamanty a platinu :lol:
Jinak ještě narazíš na názvy - Jabko, jabčák, jabkotron už znáš
a případně uslyšíš "áčko vod jabka" (překlad je - Alarm od Jablotronu) :wink:
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Origo alarm B4

Příspěvek od Bastard »

Fotoooo kompresoru centrálu :
Přílohy
22102008.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“