Passat B4 - problem s budikmi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od Bastard »

quasimoto píše:Aha ok, dik, potom daj vediet.

Takze ak by sa cela pristrojovka menila, tak jedine priamo cez VW?

Oplati sa to ked chcem auto aj tak predat?
Pokud by se měnila, tak na vrakáči nebo u Pikacha seženeš jiný budíky a jenom je přepojíš :wink: Zvládneš to i doma :wink:

quasimoto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2008 14:36
Bydliště: SR - KE

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od quasimoto »

Pikachu na moju verziu nema, tak jedine tie vrakace musim skusit

quasimoto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2008 14:36
Bydliště: SR - KE

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od quasimoto »

Zohnal som budiky z B4 2.0i. Neviete ci budu pouzitelne pre 1.8i 66 kW? Dik

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od martas01 »

Cau jestli jsou uplne totozny tak pasovat budou.. mam na B3 1.8.66 taky z 2.0 a fungujou krasne.. v tom servisu s tebou pekne vyjebali.. kdyz se mi vysral altik asi nakej regulator (nerozumim tomu) jediny co vim ze na voltmetru to ukazovalo i 19V ze to pousti do eletriky a nic to neodpalilo ani MFA ani nic jineho.. jinak oprava alternatoru za 7000tis to je docela masakr :lol: me to stalo 750kc i s praci a to me delal nove vynuti bo co a vsechny loziska proste go altiku..
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

quasimoto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2008 14:36
Bydliště: SR - KE

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od quasimoto »

super, a funguje ti vsetko na tych budikoch z 2.0? Spravna rychlost, otacky, kontrolky...? Menil si len budiky a ostatne veci nechal povodne, ci aj nejake kablove svazky?

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od martas01 »

quasimoto píše:super, a funguje ti vsetko na tych budikoch z 2.0? Spravna rychlost, otacky, kontrolky...? Menil si len budiky a ostatne veci nechal povodne, ci aj nejake kablove svazky?
no ja je menil jen proto ze jsem nemel otackomer.. a jen jsem vymenil budiky nic jineho vse funguje :wink:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
jozzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.12.2007 13:25
Bydliště: Košice SK

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od jozzo »

ale vieš,že z Myslavy ani koza nedobrá?nie nadarmo ich volaju Myslavske paskudy,,mne robili repas alternatora na Raketovej ul.-autoelektrikar,na R19,a tý francuzi su kua drahý za 1700.-,skusil by som autoelektrikára,ten je dobrý a profik,nech to premerá.Inač okolo toho servisu chodim často,aj som rozmýšlal sa tam pozrieť,lebo nemam v Ke poriadneho mechanika,čo by mi porobil auto ked bude treba,ale už tam ani nekuknem :drv:

Uživatelský avatar
Petisbest
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od Petisbest »

martas01 píše:Cau jestli jsou uplne totozny tak pasovat budou.. mam na B3 1.8.66 taky z 2.0 a fungujou krasne.. v tom servisu s tebou pekne vyjebali.. kdyz se mi vysral altik asi nakej regulator (nerozumim tomu) jediny co vim ze na voltmetru to ukazovalo i 19V ze to pousti do eletriky a nic to neodpalilo ani MFA ani nic jineho.. jinak oprava alternatoru za 7000tis to je docela masakr :lol: me to stalo 750kc i s praci a to me delal nove vynuti bo co a vsechny loziska proste go altiku..
Prosimtě, do kolika km máš značenej tacháč? Já mám teď právě budíky snad z 2.0 a mám je na 1.8 a rychloměr je do 240km, oproti těm origo, kde byi do 220km, a kecá cca o 20km (měřeno gps). Takže mi přijde, že je tam jinej převod, protože i počítadlo km počítá jinak.

quasimoto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 30.10.2008 14:36
Bydliště: SR - KE

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od quasimoto »

aha no na 1.8 je tacho do 220, uz mam ale objednany z 2.0... tiez ma to napadlo ze to bude kecat, ale aj tak sa iny nedal zonat. takze ak ides 100 ukazuje ti 80?

Uživatelský avatar
Petisbest
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 - problem s budikmi

Příspěvek od Petisbest »

Právě že opačně, když jedu 40 ukazuje 60. Ale na počítadle km to počítá zas míň. Ujedeš 10km a napočítá třeba 3, ale tady je možná problém někde jinde, možná se protáčí ozubený kolečko na osičce, tim sem se nezabejval.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“