pomoc s budíkama-vyřešeno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

pomoc s budíkama-vyřešeno

Příspěvek od Wondromir »

zdravím mám problém s budíkama.na mým passatu b3 1,6i z roku 89 sem měl normální budíky s hodinama bez otáčkoměru.sehnal sem s otáčkoměrem s digitalníma hodinama z b4 nebo novější b3 ale to mi blblo.otáčkoměr šel divně.kontrolka vody pořád svítila a ukazatele blinkrů byly na každou stranu zvlášt a to mi taky nešlo.sehnal sem jiný přesně ty co potřebuju,akorátže jsou z pal.pc a to já a autě nemám.všechno jde tak jak má akorát mi nejdou digitální hodiny.u golfa 2 sem to udělal uplně stejně a hodiny šli i když auto nemělo palubní pc a budíky jo.tak nevím co s tím.bud sehnat obyč budíky nebo nevím.
Naposledy upravil(a) Wondromir dne 19.11.2008 22:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s budíkama

Příspěvek od Passta »

Tak ty digi budíky byly podle mě z VR6, proto ti blbnul otáčkoměr.
U těch co máš teď , s MFA, jsem toto řešil taky. Chybí tam kostra. Je to myslím pin 5 zásuvky budíků (horní řada pátej zleva). Připojil jsem ho na kostřící růžici na sloupku vedle pojistkovky.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s budíkama

Příspěvek od Wondromir »

ok dík zkusím to

Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s budíkama

Příspěvek od Wondromir »

Passta píše:Tak ty digi budíky byly podle mě z VR6, proto ti blbnul otáčkoměr.
U těch co máš teď , s MFA, jsem toto řešil taky. Chybí tam kostra. Je to myslím pin 5 zásuvky budíků (horní řada pátej zleva). Připojil jsem ho na kostřící růžici na sloupku vedle pojistkovky.
passto si borec,udělal sem to tak jak si mi poradil a funguje to.ještě jednou díky. :ura1:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“