prí strtováni naběhnou otáčky a chcípne to

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: prí strtováni naběhnou otáčky a chcípne to

Příspěvek od Passta »

speedway8020 píše:tag konečne jsem se dostal na vag a pise mi to Halluv snimac (G40) tak se na to pristi tyden pudu podivat
A měl jsi motor nastartovanej? Pokud ne, tak se tím vůbec nemusíš zabývat, protože pokud motor neběží, tak toto se napíše vždycky, po startu "závada zmizí" :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: prí strtováni naběhnou otáčky a chcípne to

Příspěvek od chester.mino »

bracho ma rovnaky problem ale na audi A4(B5). Sem tam sa mu stane ze mu to hnet chcipne po starte len to je 100pro v immo bo mu potom blika kontrolka imobilizeru. Pokial ju tam mas a blika ti tak to bude immo..Ked ti to nepojde nakopnut, skus sa pohrat s volantom(pokial mas nadstavitelny)..odisti ho pokyv s nim hore dolu k sebe a od seba..neviem ci to pomoze no u bracha to funguje:) bude tam nejaky kabel seknuty:)

Uživatelský avatar
speedway8020
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: prí strtováni naběhnou otáčky a chcípne to

Příspěvek od speedway8020 »

tak už to vim presne je to preci jenom immo ale co s tim de ho nejak deaktivovat nebo jak se to da spravit je to hodne neprijemny nekolikrat to nastartuje a pak bez vystrahy nic zasadne v nejhorši okamžik už se bojim vypnout motor pls poradte s pašikem jezdim každej den po praze živi mně dik

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“