nefunkcny pocitac

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: nefunkcny pocitac

Příspěvek od chester.mino »

slausek dik moc :lol: budem si muset vytlacit tento navod a pozret sa na to..heh. Inak ja pako som zabudol spomenut ze sem tam sa stane taka vec(co sa uz aj tak dlho nestalo) ze mi zacal ukazovat 99,9 l/100 km. ked som ho resetol (ak sa nemylim od MFA 1 na lavo na polohu nula az kym ti vyhodilo --.-) tak uz nenabehol. uz tam ostalo --.- . Ako myslim ze s tebou aj davam suhlas ohladom toho cidla...ved nic nezije vecne...len kde ho zozeniem?:) moc pasakov nema MFA a pochybujem ze sa da samotne kupit.

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcny pocitac

Příspěvek od a-n-d-r-e »

takze problem vyresen,nasral jsem se a asi po 7 sem rozdelal budiky a tentokrat do sroubku,jemnym smirkem jsem ocistil vsechny kontakty co tam jsou,slozil,a hle vsechno jede :999: az na to ze mi to ukazuje spotrebu 31l coz bude blbost,tak to budu muset jeste poladit,ale jsem rad ze mi to uz konecne jde :cowb: teplota,i stav benzinu,dik za rady 8)
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: nefunkcny pocitac

Příspěvek od chester.mino »

ja som vyskusal ten servisny mod....klaplo to.....aktualku mi ukazuje asi 1.3-1.4( inak je to haluz ze taka stara zumpa ma este aj nejake tajnosti...clovek by to ani necakal :D ) ...neviem ci je to moc abo co....to sa este poriesi vyfukmi a novou lambdou.
Takze to bude asi naozaj ten snimac....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“