Ostřikovače světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od pino.t »

camell.k píše:Jak jsou uchyceny nevim...nejak jsem to nezkoumal.Naklapeni to nema a myslim ze by to ani nebylo technicky mozne aby to fungovalo tak jako original podle zatizeni napravy.Elektrika je uplne jednoducha akorat se musi premostit napajeni kvuli dalkovym ale neni to nic sloziteho.A skla jsou vybrousene.Za drazkovanymi skly by to nebylo ono.
Že to nenastavuje podle zatížení samo je jasny, to by se museli dát čidla na nápravy a spousta dalšího, myslel sem, že to jde nastavovat kolečkem, ale to je jedno. nějaky foto by se hodilo.
A je to teda to auto od Dana?
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
camell.k
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 415
Registrován: 01.01.2008 15:59
Bydliště: Doma

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od camell.k »

Ano, je to byvale Danovo auto.Nejake fotky najdes tady

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od pino.t »

camell.k píše:Ano, je to byvale Danovo auto.Nejake fotky najdes tady
Krása a kde se teda našlo, mi to nějak uniklo.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
camell.k
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 415
Registrován: 01.01.2008 15:59
Bydliště: Doma

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od camell.k »

Naslo se v praze kousek od mista ukradeni.Nastesti mu nic krome vylomeneho zamku u spolujzedce a zapalovani nebylo.Samozrejme chybely kola a hudba.Ale dost OT.Vsechno je v tom tematu.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Ostřikovače světel

Příspěvek od gregi »

Jestli se můžu přidat se svojí troškou :wink: . Ostřikovače světel používám bez obtíží a že by měli velkou spotřebu se mi nezdá , mám udělané trvalé svícení a tedy mi ostřikují trvale , neboť mi nepracují jen bez nastartovaného motoru . Nevím , ale nikdy jsem se nedostal pod polovinu té nádrže , která šla k ostřikovačům do auta . Pravda je , že od 4 litrové originální mají asi 8,5 litru z nějakého důvodu , ale to spíš z důvodu těch , co nelezou pod kapotu :mrgreen: .
Bixenony mám v autě také a díky Danovi mám i broušená skla , neboť mi je objednal také se svými . Díky rovnému předku a že se na něj vše chytá , tak je poznat osvětlení vozovky před a po ostříknutí světel .
Bixenonovou čočku mám pomocí závitové tyče a duralové trubky přidělaní do originální paraboly , takže je funkční jak seřizování , tak nastavování výšky pomocí seřizovacího prvku na přístrojové desce .
Do doby , než jsem se dostal k broušeným sklům díky Danovi , tak jsem jezdil dost dlouho s originálními skly a problém byl jen ten , že světlomety nekreslily lomení ke krajnici . Po osazení broušených skel se ještě objevilo barevné spektrum na hraně světla a změnil se odstín barvy , ale jinak moc velký rozdíl nebyl . Rozdíl nastal , když jsem je na auto dal , to byl masakr . Byla to konečně B3 která svítila :!:
Pro osazení jsem musel jen upravit napájení , neboť originální elektroinstalace měla velké ztráty , které se projevovaly při startu xenonu . Pokud jsem neměl nastartováno a chtěl jsem zapnout světla , tak jsem měl místo xenonů stroboskopy :( . Po zhotovení trvalého svícení relátkem přes buzení alternátoru a natažením napájení přes relé od akumulátoru a ne přes spínač , je problém vyřešen . Nyní používám vypínač jen k zapnutí osvětlení přístrojové desky večer a v noci . Relátkem byl vyřešen i problém dálkových světel a světelné houkačky , neboť ovládání clonky mám zapojené na vývod dálkových světel a potkávací světla mi ovládá relé .
Nevím jak použité VW vestavby u Danových světel zasahují do zadní části za světlomet , ale u mě musela trubka k nasávání vzduchu do komory vzduchového filtru pryč a na levé straně se musela přestěhovat nádobka olej pro servo .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“