Vyřazení immobilizeru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od Bastard »

Do cca 98. roku byly v rámci koncernu imobilizéry první generace, takže by to mělo být stejný :D

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:Do cca 98. roku byly v rámci koncernu imobilizéry první generace, takže by to mělo být stejný :D
diky :)

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od yenda.dubi »

Bastard píše:V klíčku žádnou "elektroniku" nenajdeš, asi sis představoval nějakej tištěnej spoj, co? :twisted:

Je tam tady takovej čípek, kostička, říkejte si tomu, jak chcete :mrgreen: http://www.rakso.cz/detail/prislusenstv ... mobilizeru
Tyyy jo, ono to tam vážně je, to čumím :) Jasně že jsem čekal nějakej tišťák. Ale já to schválně kdysi zkoušel nastartovat ještě s náhradním klíčem, což je klíč zřejmě původně se světýlkem, ale momentálně je do něj jenom velká díra, tak tam bych teda ten čip nehledal už vůbec. No ale asi tam je, když to funguje :D
Slevy na autodíly!!!

honza_74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.01.2009 10:56

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od honza_74 »

Mám taky problém s imobilizérem :cry: nedávno se mi zkazil tak jsem si ho nechal známým vymontovat.Jenže mi to asi nezapojil nejlíp od té doby mi auto netáhne,pravděpodobně jede jen na nějaký náhradní režim.Sháním proto po všech možných vrakovištích ale marně.Mám pašíka B4 1,9TDI takže ani nevím jesli by pasoval z jiného auta.Nebo jesli by někdo nevěděl jak správně dráty zapojit ať už konečně normálně šlape. :(

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od hugo »

honza_74 píše:Mám taky problém s imobilizérem :cry: nedávno se mi zkazil tak jsem si ho nechal známým vymontovat.Jenže mi to asi nezapojil nejlíp od té doby mi auto netáhne,pravděpodobně jede jen na nějaký náhradní režim.Sháním proto po všech možných vrakovištích ale marně.Mám pašíka B4 1,9TDI takže ani nevím jesli by pasoval z jiného auta.Nebo jesli by někdo nevěděl jak správně dráty zapojit ať už konečně normálně šlape. :(
A byl to original immo? Nebo nejaky dodelany, co odpojoval palivo ap. :?:

Co pise VAG :?:

honza_74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.01.2009 10:56

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od honza_74 »

Byl origo namontován od VW.

Uživatelský avatar
jozzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.12.2007 13:25
Bydliště: Košice SK

Re: Vyřazení immobilizeru

Příspěvek od jozzo »

taká užitočná stránka-firma,možno niekomu pomôže,dosť ma to zaujalo www.autokluce.sk

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“