naprogramovani alarmu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

zdravim vsecky...mam alarm na DO na svym passatku...pri otoceni klicku se mi zamknou dvere,a to nechci aby delali..Je nekde nejaky navod jak to preprogramovat??pres VAG na NTB se nam to nepovedlo...Diky

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Tomášek »

a nezamnou se ti jen kdyz delsi domu jedes nejakk pomalu, treba kolem 20??? taky sem o tom uz slysel ze to dela...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Bastard »

Předpokládám, že to není tovární alarm...

Najdi v přístrojovce hlavní jednotku toho alarmu, bude tam někde volně ložená, zjisti, co to je zač a zkus na netu najít manuál k tomu... Budou tam nejspíš nějaký propojky a některá z nich se bude muset přehodit.

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

co ja prave slysel,tak to dela tovarni alarm,a jsou tri varianty toho zamykani,automaticky vubec,pouze pres klic nebo dalku,druha je to ze se otoci klicem v zapalovani a samo to zamkne,a treti je ta jak bylo zmineno ze se zamkne pri rychlosti cca 20 km apod. Jinak jsem rozlustil ovladac a je to - FCC GOH-MM6 101890
A ten se daval do fordu,vw,chevrolet,atd..,atd..,takze podle me je to seriovka...ale jistej si nejsem..,kazdopadne ani s tim co vim jsem zatim nic nenasel,pripadne muzu poslat foto ovladace..central funguje i s oknama,je tam ten origo podtlakovej central,tak si proste myslim ze to nikdo nedelal,a co vim o puvodu auta,tak to bylo sluzebni jako u prvniho majitele,pak to mel nejaky kluk,a ten se o to jen staral,zadne upravy,a ted to mam ja...,a jinak je to verunka v plny palbe mimo kuze,digiklimy,a el zadnich okynek..treba to k necemu bude.. :roll: ;-)

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od gregi »

DJ Kyrka píše:zdravim vsecky...mam alarm na DO na svym passatku...pri otoceni klicku se mi zamknou dvere,a to nechci aby delali..Je nekde nejaky navod jak to preprogramovat??pres VAG na NTB se nam to nepovedlo...Diky

Už jsem viděl alarm , který to dělal automaticky a nebyla možnost deaktivace . Jediné řešení je to , které tu padlo od "Bastarda" , najít jednotku a hledat :wink: . V lepším případě nebudeš muset kupovat nový alarm , když Ti to vadí . V dnešní době to zas tak špatné ale není :wink:

Pokud by se jednalo o sériovku , tak by měla být řídící jednotka nad pojistkou skříňkou ( pokud to mám správně v paměti ) . Na sériovku to ale nevidím :(
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Tomášek »

sirena k origo alarmu je na pravy strane vepredu pod plastovym podbehem.. mrkni jestli funguje kdyz se spusti alarm.. pokud jo tak by to mohlo byt seriovy..

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Tomášek »

ja sem dodelaval alarm do G1 i s centralem a tam to takhle delal, kdyz sem jel pomalejc.. a vypnout to neslo...

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od gregi »

sériovka to bude , ale asi ne od VW . Najdeš to na stránkách Subaru , GM atd. Tady jsem našel postup nějakého programování , ale nevím jestli Ti k něčemu bude , angličtina není můj kamarád :wink: :


http://natemc.com/tech004.php
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

Tomášek píše:sirena k origo alarmu je na pravy strane vepredu pod plastovym podbehem.. mrkni jestli funguje kdyz se spusti alarm.. pokud jo tak by to mohlo byt seriovy..
No kdyz to vezmu po smeru auta...,tak sirenu mam na levy strane,za baterkou,smerem do vnitr auta.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Tomášek »

DJ Kyrka píše:
Tomášek píše:sirena k origo alarmu je na pravy strane vepredu pod plastovym podbehem.. mrkni jestli funguje kdyz se spusti alarm.. pokud jo tak by to mohlo byt seriovy..
No kdyz to vezmu po smeru auta...,tak sirenu mam na levy strane,za baterkou,smerem do vnitr auta.
nevim, treba i jinejch motorizaci se davali jinam, ja ji mam ta jak sem psal..

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

gregi píše:sériovka to bude , ale asi ne od VW . Najdeš to na stránkách Subaru , GM atd. Tady jsem našel postup nějakého programování , ale nevím jestli Ti k něčemu bude , angličtina není můj kamarád :wink: :


http://natemc.com/tech004.php
no a jestli mi tenhle link pomuze,netusim,ale jestli to chapu spravne,tak je to postup pro naprogramovani prijimace na jiny ovladac,a se kterym je to kompatibilni...
Mozna se pletu a je to pro to zamykani s kterym ja mam problem..a jak tak chapu,tak taky uz jiny funkce - programovatelny ten alarm nema...

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

Tomášek : a jakej ty mas ovladac?
ja mam tenhle
Přílohy
ovladac.jpg

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od slausek »

jenom lehký ot, verunka v plný, kromě zadních el.oken, kůže a klimatroniku... hoši hoši, spousta z vás vůbec ani netuší co u těhle aut byla plná. Ale to už je holt takovej českej fenomén. "Má to plnou nálož, akorát tam neni to a to a to" :D

nic ve zlym, alarm ti to neupraví.
Moje zkušenosti s alarmama jsou takový, že u každýho se to dá nastavit, leč u každýho jinak. na jednom alarmu to bylo stavitelný pomocí několikerého zapnutí a vypnutí klíčku v zapalování a pak nastavování ovladačem. To že tam funguje origo podtlakovej centrál taky neznamená nic - podtlakovej centrál je ovládanej elektronicky a lze ho napojit na téměř všechny běžně dostupný alarmy.
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od DJ Kyrka »

tak nam povez co vse byla plna,at vime... :-)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprogramovani alarmu

Příspěvek od Tomášek »

DJ Kyrka píše:tak nam povez co vse byla plna,at vime... :-)
no tak uz ta zminovana kuze, klimatronik, VSE v el, tempomat,palubak, co nemelo klimatronik tak sibr..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“