Napájení centrálu B4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od gregi »

Bastard píše:Řekl bych, že to bude z jednoho prostého důvodu. Nastartované auto bez posádky nesmí být z bezpečnostních důvodů zamčené... :twisted:

Omlouvám se , ale není to tak , že by jsem Tě neposlouchal :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od Bastard »

gregi píše:
Bastard píše:Řekl bych, že to bude z jednoho prostého důvodu. Nastartované auto bez posádky nesmí být z bezpečnostních důvodů zamčené... :twisted:

Omlouvám se , ale není to tak , že by jsem Tě neposlouchal :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já vím :mrgreen: Ale řešení už jsem nabídl, tak proč to tak nerealizovat :adr:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od gregi »

Bastard píše:Napojit to na snímač kolíku... Kolíkem můžeš zamykat i když seš uvnitř :wink:

Máš pravdu , ale stejně mi to připadne zbytečné . Vím , že to je jen můj názor , ale mohlo se to řešit už při zapojování :D
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

l.bohm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 12.12.2008 12:31
Bydliště: Opava

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od l.bohm »

gregi píše:
Bastard píše:Napojit to na snímač kolíku... Kolíkem můžeš zamykat i když seš uvnitř :wink:

Máš pravdu , ale stejně mi to připadne zbytečné . Vím , že to je jen můj názor , ale mohlo se to řešit už při zapojování :D
Chlapi tak to je vprdeli, asi tam ten snímač kolíku nemám nebo negunguje protože když kolík zatlačím tak se nic neděje.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od gregi »

l.bohm píše:
gregi píše:
Máš pravdu , ale stejně mi to připadne zbytečné . Vím , že to je jen můj názor , ale mohlo se to řešit už při zapojování :D
Chlapi tak to je vprdeli, asi tam ten snímač kolíku nemám nebo negunguje protože když kolík zatlačím tak se nic neděje.
A máš tam opravdu originální centrál :?: Pokud ano , tak přímo na dóze ve dveřích pro ovládání centrálu máš vývody .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

l.bohm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 12.12.2008 12:31
Bydliště: Opava

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od l.bohm »

gregi píše:
l.bohm píše: Chlapi tak to je vprdeli, asi tam ten snímač kolíku nemám nebo negunguje protože když kolík zatlačím tak se nic neděje.
A máš tam opravdu originální centrál :?: Pokud ano , tak přímo na dóze ve dveřích pro ovládání centrálu máš vývody .
Já si myslím že jo, kdo by dodělával vzduchový centrál a tahal kabeláž až do kufru ke kompresoru.
Co myslíš tou dozou na dveřích? Jinak mám to napojené přímo na ty dva dráty co jdou ze dveří na kterých je napětí když otočíš klíčem buď na odemknunutí resp. zamknutí.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od gregi »

To jsou kabely , které ovládají centrální zamykání a závoru , proti vytažení kolíků při rozbití skla . Když rozebereš dveře , tak je tří pinový konektor na kabelu jsoucí přímo od kliky , ale ve dveřích samotných máš u ovladače centrálu ( nádobka s membránou do které jde ovládací hadička ) ještě kabely . Ty by měli právě ovládat pouze centrální zamykání bez závory , která nebude funkční při zapnutém zapalování .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

tazmanskycert1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 22.02.2009 19:25
Bydliště: PROSTĚJOV
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájení centrálu B4

Příspěvek od tazmanskycert1 »

CAU MAM PROBLEM Z NAPAJENÍM CENTRALU KLIČEM OTOČÍM A NIC NEJDE KOMPRESOREK V KUFRU TYP B4 96 RV.NEJDE VUBEC EL.DO SPÍNAČE DVEŘÍ A ANI NEVÍM KTERA TO MUŽE BYT POJISTKA A UŽ ANI NEJDE STAHOVANÍ OKEN KLIČKEM PROSTĚ JE TO UPLNĚ HLUCHY U KOMP.NA KOSTCE NAPAJENÍ TAKY EL NENÍ TAK KDE MUŽE BYT CHYBA

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“