sedacky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
thenri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 22.02.2009 18:47

sedacky

Příspěvek od thenri »

Chlapi nevite kde bych mohl sehnat na passat b4 uloženi sedačky strašně mě lita,v kolejnicich je vule jak prase.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od Tomášek »

bud na vrakaci, nebo naky auto kelly.. a nebo sedacku vyndej a neco vymysli ;)

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

thenri píše:Chlapi nevite kde bych mohl sehnat na passat b4 uloženi sedačky strašně mě lita,v kolejnicich je vule jak prase.

Jde o to , kde ta vůle je . Na uložení do kolejnic máš plastové a pryžové uložení , které koupíš za pár pabek u VW . Druhou možností je vůle v opěradle , může to být buď v seřízení opěradla , s čím toho moc nevymyslíš , nebo v takové naprosto trhlé klemě na pravé straně , která je spojnicí mezi rámem sedadla a opěradla a nahrazuje zajištění od univerzálního sklápěcího opěradla .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

thenri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 22.02.2009 18:47

Re: sedacky

Příspěvek od thenri »

Ta vule je v kolejnicich skusip se poptat u vw dik.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

Zkusím kouknout zítra odpoledne do katalogu na díly , myslím , že jedna sedačky vyšla asi na 200,- Kč . Pošlu čísla :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

thenri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 22.02.2009 18:47

Re: sedacky

Příspěvek od thenri »

Tak to bys byl moc hodnej dik.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od Tomášek »

a co treba tu silonovou mrdku sundat a vyvarit to?? to by taky slo ne?

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

191 881 213 - 2x , 435 881 203A - 2x , 171 881 213B - 2x , 357 881 195 - 2x ( tam si nejsem jistý , zda jsem ji bral na svého ) - je to pro sedadlo řidiče i spolujezdce , pokud budeš řešit jen řidiče , tak Ti to bude stačit po jednom kusu .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

Tomášek píše:a co treba tu silonovou mrdku sundat a vyvarit to?? to by taky slo ne?
Akorát by Ti klouzala vyvařená "mrdka" v plechové liště , silon by jsem považoval za lepší rešení .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od Tomášek »

gregi píše:
Tomášek píše:a co treba tu silonovou mrdku sundat a vyvarit to?? to by taky slo ne?
Akorát by Ti klouzala vyvařená "mrdka" v plechové liště , silon by jsem považoval za lepší rešení .
jak klouzala kdyz bych to udelal tak ze by tam nebyla zadna vule?? soupat by to slo,ale neklepalo by se to..

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

Tomášek píše:
gregi píše: Akorát by Ti klouzala vyvařená "mrdka" v plechové liště , silon by jsem považoval za lepší rešení .
jak klouzala kdyz bych to udelal tak ze by tam nebyla zadna vule?? soupat by to slo,ale neklepalo by se to..
Nacvakal jsem do své nové pouzdra a vůle také nikde . Nemusel jsem nic vařit a byla to čistější práce . Kovové vedení v podlaze Ti neodejde , pokud máš silon na sedačce , pokud budeš mít vařeno , tak pak budeš řešit vůli ve vedení i v sedadle . Aby nakonec to sedadlo nebylo stejně těžké , jak plná nádrž a nemusel jsi přeskakovat svár při nastupování . Jednu výhodu by to mělo , takou boční ochranu by neměl žádný jiný Passat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od Tomášek »

gregi píše:
Tomášek píše: jak klouzala kdyz bych to udelal tak ze by tam nebyla zadna vule?? soupat by to slo,ale neklepalo by se to..
Nacvakal jsem do své nové pouzdra a vůle také nikde . Nemusel jsem nic vařit a byla to čistější práce . Kovové vedení v podlaze Ti neodejde , pokud máš silon na sedačce , pokud budeš mít vařeno , tak pak budeš řešit vůli ve vedení i v sedadle . Aby nakonec to sedadlo nebylo stejně těžké , jak plná nádrž a nemusel jsi přeskakovat svár při nastupování . Jednu výhodu by to mělo , takou boční ochranu by neměl žádný jiný Passat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nojo, ja uz mam ted kolečka :gey: :mrgreen:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: sedacky

Příspěvek od gregi »

No jo no , lepší lidi :evil: :evil: :evil: Ty máš kolečka , já mám plastíky , hlavně že není vůle :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“