Blinkry v blatnících B4

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:Spíš bych řekl, že se ptal, aby věděl, z jakýho auta to má uloupnout :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od gregi »

Když jse´m kupoval diodové In.Pro , tak bylo rozlišení jen do roku výroby 1993 a od roku výroby 1994 a jiné rozlišení tam nebylo . Měli tam uvedené Sharany , Toleda a další koncernová auta . Způsob montáže bylo přiletování vodičů , tedy uložení v blatníku je shodné , rozdíly budou opravdu jen asi v konektorovém vybavení vozidla .

Na svém jsem měl kouřové z G3 a výměna proběhla ze stejného důvodu . Alarm před obchoďákem v "práglu" a pak už jsem jen koukal , že se houpe blikač na kabelech . Asi je někdo vyrušil , nebo to vzdali , neboť také ulomili zajištění a na druhý už ani nešli . I nu , Praha , tam je to vždy o hubu :evil:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od Tomášek »

gregi píše:Když jse´m kupoval diodové In.Pro , tak bylo rozlišení jen do roku výroby 1993 a od roku výroby 1994 a jiné rozlišení tam nebylo . Měli tam uvedené Sharany , Toleda a další koncernová auta . Způsob montáže bylo přiletování vodičů , tedy uložení v blatníku je shodné , rozdíly budou opravdu jen asi v konektorovém vybavení vozidla .

Na svém jsem měl kouřové z G3 a výměna proběhla ze stejného důvodu . Alarm před obchoďákem v "práglu" a pak už jsem jen koukal , že se houpe blikač na kabelech . Asi je někdo vyrušil , nebo to vzdali , neboť také ulomili zajištění a na druhý už ani nešli . I nu , Praha , tam je to vždy o hubu :evil:
presne, proto se bojim jezdit za mladou...

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od habik.b »

Tomášek píše:
habik.b píše:já mam na B4 blinkříky z GIV, ale už tam byli tak nevím jak je to tam zapojený
no urcite to tam je komplet z G4 i s patici, dyt tam vedou dva dratky ne?
To sice jo, ale jestli se tam nestřihalo a nenapojovalo :D

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od gregi »

Tomášek píše:
gregi píše:Když jse´m kupoval diodové In.Pro , tak bylo rozlišení jen do roku výroby 1993 a od roku výroby 1994 a jiné rozlišení tam nebylo . Měli tam uvedené Sharany , Toleda a další koncernová auta . Způsob montáže bylo přiletování vodičů , tedy uložení v blatníku je shodné , rozdíly budou opravdu jen asi v konektorovém vybavení vozidla .

Na svém jsem měl kouřové z G3 a výměna proběhla ze stejného důvodu . Alarm před obchoďákem v "práglu" a pak už jsem jen koukal , že se houpe blikač na kabelech . Asi je někdo vyrušil , nebo to vzdali , neboť také ulomili zajištění a na druhý už ani nešli . I nu , Praha , tam je to vždy o hubu :evil:
presne, proto se bojim jezdit za mladou...
Ženská za to nestojí :twisted: . Praštěný blatník , rozlámaná klika u dveří řidiče , boční blikače a to je jen část z mých návštěv v matičce Praze . Jsou tam k...y :evil:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od Bastard »

A proto do Práglu jezdím vlakem :mrgreen: Že mi rozbijou vlak mě sr*t nebude, že šmirglu vykopou okna mě sr*t nebude, že autobusu propíchaj gumy mě sr*t nebude... Co by mě ale sralo, tak kdyby mi tam někdo pošlapal košíček :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:A proto do Práglu jezdím vlakem :mrgreen: Že mi rozbijou vlak mě sr*t nebude, že šmirglu vykopou okna mě sr*t nebude, že autobusu propíchaj gumy mě sr*t nebude... Co by mě ale sralo, tak kdyby mi tam někdo pošlapal košíček :mrgreen:
a destnicek jeste :mrgreen: :mrgreen:
jinak nechapu to ale oni je ty passaty stary snad pritahujou :evil:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Blinkry v blatnících B4

Příspěvek od gregi »

To je jednoduchý , poznali , že stále jezdí , jsou nesmrtelné a vždy dojedou . Co s novýma elektrárnama , stejně budou rádi vzpomínat na starou klasiku :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“