světla na B4, 35i

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Jak dostat tyto dolní světla, pro denní svícení na B4, 35i.
Přílohy
S6301431.JPG
S6301432.JPG

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Tomas1 »

nevravim ze to nieje pekne ale kde na B4 by si to dal..a inak u nas to uz zacinaju mat na kazdej skodovke... :lol:

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Tomas1 píše:nevravim ze to nieje pekne ale kde na B4 by si to dal..a inak u nas to uz zacinaju mat na kazdej skodovke... :lol:
To myslíš jako v Milovicích?

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Malfox píše:
Tomas1 píše:nevravim ze to nieje pekne ale kde na B4 by si to dal..a inak u nas to uz zacinaju mat na kazdej skodovke... :lol:
To myslíš jako v Michalovcích?

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Hanni »

je fakt, že už to začíná mít každej druhej, na b5 sem to viděl hodně ve spodní mřížce, na b4 by to tam asi moc vidět nebylo, nehledě na to, že zapojení musí být tak aby když rozsvítíš světla tyhle denní zhasly, osobně bych volil bezpečnost, aby tě bylo vidět i ze zadu a na tohle se vyprd

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Hanni píše:je fakt, že už to začíná mít každej druhej, na b5 sem to viděl hodně ve spodní mřížce, na b4 by to tam asi moc vidět nebylo, nehledě na to, že zapojení musí být tak aby když rozsvítíš světla tyhle denní zhasly, osobně bych volil bezpečnost, aby tě bylo vidět i ze zadu a na tohle se vyprd
Chtěl bych aby svítilo víc než jiné B4 ... ale kam všechny světla dát :idea: :?: :!:

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Tomas1 »

Malfox:nie v michalovciach -SK ....tak ako pise Hanni na B5,6 uz to ma snad kazdy... :roll:

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Tomas1 píše:Malfox:nie v michalovciach -SK ....tak ako pise Hanni na B5,6 uz to ma snad kazdy... :roll:
Chtel bych dostat na auto tyto anebo len tyto ... viz obrazek
Přílohy
S6304692.jpg
S6304693.jpg
S6304694.jpg
S6304695.jpg

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Tomas1 »

Malfox:ono to je sice pekne ale kam na B4 by si to dal ked predny spoiler je do vnutra :?:

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Tomas1 píše:Malfox:ono to je sice pekne ale kam na B4 by si to dal ked predny spoiler je do vnutra :?:
Přemýšlím o viz obrázek
Obrázek
Přídně podobné
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... a&start=20
Přílohy
e731_1.JPG

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od KADEL »

pokud to chceš takhle tak zase budeš muset předělat blinkry do blatnííku a bud koupit narazník nebo...tenhle origo vylaminovat dát mlhovky dolu a místo blikačů a mlhovek dát světla pro dení svícení (ale nevím jestli jsou homologované) a zase na druhou stranu "nevypadalo by to blbě"?

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Hanni »

homologované jsou, mrkni třeba na kopacek.cz jsou to uni světla, podle těch obrázků bys musel měnit celý nárazník, ten nárazník u bílé b4 se dá koupit, ale má to pár problémů. Stojí cca 12000Kč v ceně ale nejsou ty spodní světla a myslím, že fungují pouze jako blinkr a v ceně není ani ta mřížka a mám pocit že tam chybělo ještě něco. celkově by ses dostal za ten předek na částku +-16tis. A u výrobce jsem že je na to nutný snad i nějaký potvrzení o přestavbě. Jestě mě napadlo, že bys ale mohl využít střední záslepku mezi blinkry a mlhou a to denní svícení udělat tam, ale myslím, že by tě pak nebylo moc vidět

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Malfox »

Hanni píše:homologované jsou, mrkni třeba na kopacek.cz jsou to uni světla, podle těch obrázků bys musel měnit celý nárazník, ten nárazník u bílé b4 se dá koupit, ale má to pár problémů. Stojí cca 12000Kč v ceně ale nejsou ty spodní světla a myslím, že fungují pouze jako blinkr a v ceně není ani ta mřížka a mám pocit že tam chybělo ještě něco. celkově by ses dostal za ten předek na částku +-16tis. A u výrobce jsem že je na to nutný snad i nějaký potvrzení o přestavbě. Jestě mě napadlo, že bys ale mohl využít střední záslepku mezi blinkry a mlhou a to denní svícení udělat tam, ale myslím, že by tě pak nebylo moc vidět
Do záslepky se sotva vešly modré diody, dal jsem je tam jak by to vypadalo, ale nic moc, spíše hrůza. Večer vyfotím a dám fotografii k dispozici na net. Mám určitou představu a tu částku bych za nárazník dal, když by mě jej udělaly v CSR na míru jak říkají, že když se domluvíme, tak něco vymyslí.
Musím udělat návrh. Tak něco zkusím a uvidím.

Zatím to mám takto
Obrázek
Větší obrázek na http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=8 ... 26#p774326

PS: Plus bych chtěl udělat na auto parkovačky, abych byl daleko lépe vidět.
Jako jsou na amerických velkých širokých autech.

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od Tomas1 »

Malfox píše:
Tomas1 píše:Malfox:ono to je sice pekne ale kam na B4 by si to dal ked predny spoiler je do vnutra :?:
Přemýšlím o viz obrázek
Obrázek
Přídně podobné
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... a&start=20

tak to prve sa mi vobec nepaci aby som kopiroval audi to nie...
druhe vyzera realnejsie ale aj tak by som to nedal..ale je to krajsie...

Uživatelský avatar
lotr99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: světla na B4, 35i

Příspěvek od lotr99 »

Na své B3 Variant jsem si dal velké hranaté světla pro denní svícení polské výroby místo originálních mlhovek v nárazníku . Pasuje to tam po mírných úpravách a jak se zaklapne ten plastový rámeček , tak to vypadá jako origo . Jak někdo vzpomínal bezpečnost i zezadu , ve slunci vzadu nepoznám , že svítím . Ale tyto denní světla na rozdíl těch diodových jsou ve slunci vidět . Má to atest . Mám to zapojené dle vyhlášky o provozu na pozemních komunikacích , která říká , že mají svítit po nastartování motoru a zhasnout při jeho vypnutí nebo při zapnutí světel hlavních . Tři relé , jedna pojistka , pár metrů drátu a chvíle přemýšlení .....

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“