Promáčknutá střecha

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Promáčknutá střecha

Příspěvek od Bastard »

Jelikož mi auto stálo venku a já trčím celej měsíc doma s rukou v gypsu, neodmetal jsem snih z auta, což byla kardinální chyba. Mám promáčknutou střechu, protože sníh natál, zmrzl a pak několikrát znova, až to bylo holt moc těžký. Dnes jsem ten ledosníh sundal a mám tam důlek o rozloze Bajkalu. Vlezl sem do auta a vytlačil to poměrně lehce nahoru, ale nyní stačí lehký tlak jedním prstem na střechu shora a je zpátky dole. A vůbec mě nenapadá, jak to spravit... Co vy na to?

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od FError »

sundej tapecírunk a srovnej i výztuhy (ty nepujdou úplně, pak pomůže do mezery nacpat nějaký pružný materiál a prdnout tam lepidlo na plechy).

Pokud je to blbě mezi výztuhama, tak by bylo dobrý tam dát ještě jednu (a styk vylepit lepidlem na plechy).

Jinou možností je dát to machrovi karosářovi, kterej si s tím poradí
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od splouchy »

aci prodava lepenku na spevneni velkejch ploch,odhlucneni a pod,,pomaha to dost...
http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=12772" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od Bastard »

Teď jsem to zkoušel znovu a o dost se to zlepšilo, asi si ten plech zapamatoval svou původní polohu, takže s tím možná nebudu muset dělat nic. Uvidíme, co to udělá za jízdy.

Každopádně díky za rady.

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od FError »

Tyhle bitumenový desky se na střechu nepoužívají (už jen proto, že až na ni bude pálit sluníčko, tak by deska odtekla jinam).
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od splouchy »

taky fakt,ja sem ted sundaval stropnici na mym passatovi a tam je normalne nalepenej karton na strechu zespod...

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Promáčknutá střecha

Příspěvek od Tomášek »

ja ho tam mam taky, tak 1cm silnej

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“