Opravy laku

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
FRY.F
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 23.10.2011 18:05

Opravy laku

Příspěvek od FRY.F »

Ahoj mám modrou met. a na třech místech to moc nevypadá :( dá se to nechat opravit jen to místo,aby se nemusel lakovat celý díl a nebylo to vidět-metalízy se dělají blbě docela bych byl rád za bílou nebo červenou barvu...
VW 2.0 ADY
KOUPÍM VÁHU VZDUCHU NA TENTO MOTOR -sz

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku

Příspěvek od vlado742 »

V pohode si to pravis doma. Ja som opravoval takto dve miesta na zadnych lemoch blatnikov a na zadnom kufri. Daš si namiesať sprej podľa čisla farby+ lak + plnic + git + vodny brusny papier. A ides. Najhorsie je to brusenie ale da sa to. A na metalize nie je nic tazke. Len nikdy neviem dosiahnut taky lesk ako bol povodny ale leskle to je. Neviem koko vrstiev treba striekat.

Uživatelský avatar
FRY.F
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 23.10.2011 18:05

Re: Opravy laku

Příspěvek od FRY.F »

vlado742 píše:V pohode si to pravis doma. Ja som opravoval takto dve miesta na zadnych lemoch blatnikov a na zadnom kufri. Daš si namiesať sprej podľa čisla farby+ lak + plnic + git + vodny brusny papier. A ides. Najhorsie je to brusenie ale da sa to. A na metalize nie je nic tazke. Len nikdy neviem dosiahnut taky lesk ako bol povodny ale leskle to je. Neviem koko vrstiev treba striekat.
To já vim že to zvládnu opravit..,ale bylo by to vidět,barvu mám.A tobě se to neleskne jako původní,protože metalíza má ještě vrstvu bezbarvého laku tak to zkus :wink:
VW 2.0 ADY
KOUPÍM VÁHU VZDUCHU NA TENTO MOTOR -sz

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku

Příspěvek od vlado742 »

Prave ze som daval aj lak. Ale vrstva metalizy pod tym lakom nie je taka ako ked je to striekane v lakovni. A ked si daš zaležať tak to bude poznať len z blízka.

Uživatelský avatar
FRY.F
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 23.10.2011 18:05

Re: Opravy laku

Příspěvek od FRY.F »

vlado742 píše:Prave ze som daval aj lak. Ale vrstva metalizy pod tym lakom nie je taka ako ked je to striekane v lakovni. A ked si daš zaležať tak to bude poznať len z blízka.
Tak to už mě nic nenapadá proč to tak máš :| Já to budu opravovat až bude hezky takže na jaře do té doby můžu střádat rozumy :wink:
VW 2.0 ADY
KOUPÍM VÁHU VZDUCHU NA TENTO MOTOR -sz

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“