Přední světla z Aukra

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

vykypetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 07.01.2008 20:57
Bydliště: Rakovník

Přední světla z Aukra

Příspěvek od vykypetr »

Zdravim pánové.
Potřeboval bych vědět jestli někdo nemá tato světla a jakou má s nimy skušenost.
http://aukro.cz/vw-passat-b4-94-97-pred ... 94176.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám už dosti špatná odrazová zrcadla a na prd to svítí.
Předem díky za odpovědi.

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

Už jsem na ně taky mrkal.Těžko říct co to bude za kvalitu.Pořád koketuju s tím že radši nechám opravit paraboly jak koupit nějaké číny.Co mám zkušenosti s náhradama na jiný auta tak to stojí za ho*no.Zpracování až hrůza děs.Kolikrát je mi z toho na blití

vykypetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 07.01.2008 20:57
Bydliště: Rakovník

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od vykypetr »

No když jsem koukal na ty ceny tak jsem to vzdal nehledě na to že bych musel stejně koupit skla protože již mají nejaké ty ťupance od kamínků.Hold když už má auto skoro 475 tisíc za sebou.

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

Jak ti příjdou tak dej vědět co je to zač...Jak to vypadá,pasuje a tak.A hlavně jestli je na nich napsáno taky made in germany jako na té fotce... :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Bastard »

Pokud jsou od stejnýho výrobce, jak moje mlhovky, tak je to strašnej papundekl :lol: , ale za ty prachy svítí dobře... Mlhovky nejsou hlavní světla, kdyby svítily na h***o, nic by se nestalo, ale na hlavní světla, který jsou potřeba furt, bych si takovej aušus nedal...

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

Ale co chceš dát?Na B4 se helly už pomalu sehnat nedají a kdyžtak za půl království a depo mi příjde už to samý co na tom aukru...

vykypetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 07.01.2008 20:57
Bydliště: Rakovník

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od vykypetr »

No ještě uvidim jestli je už tady někdo nemá. Jinak jsem mu psal co je to za výrobce a jestli by poslal i více fotek toho světla.Tak zatim počkam jak se pochlapí s těma fotkama.

vykypetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 07.01.2008 20:57
Bydliště: Rakovník

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od vykypetr »

Tak ten prodejce my už neodpověl.
Tak jsem skusil dalšího.
http://aukro.cz/show_item.php?item=2052378979" onclick="window.open(this.href);return false;
A ten reagoval a poslal my toto : Výrobcem světel je firma Neo light, bohužel více fotek nemám, jsou to standartní světla jako originál, mají také el. naklápění na motorek, který není součástí světla, ten se použije ze starých světel.
Nevíte někdo co je to za výrobce ???

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

Bych řekl že taky čína....Bohužel sehnat na tyto auta kvalitní světla bude asi boj...

Horatio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 22.07.2012 20:51
Bydliště: Jihlava/Liberec

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Horatio »

ZDravím. Já se chci zeptat, zda se dají sehnat ještě lepší světla jak od Helly nebo ty sou pro naše krasavce Top ? :) A CO se týče zadních, máte ňáké zkušenosti ? Mám je už pěkně vybledlý a potřebujou vyměnit. :) Dík

A když bych ještě přidal, jak by vypadali čirý blinkry vedle toho nebo nechat starý oranž ?

Jo a když to čtu mám to na B3ku 93
VW Passat Variant (3A5, 35I) CL 1781 55kw Benzín AAM 93

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

No řekl bych že Hella sou top páč sou origo.Ale ta cena.

Spíš by mne zajímalo jestli někdo už teda má zkušenost s těma světlama z aukra.Páč přišlo to co loni a to že jezdím jak kdyby tam byla petrolejka.Tak kdyby měl někdo tip na to jak to vyřešit za co nejmíň peněz.

Horatio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 22.07.2012 20:51
Bydliště: Jihlava/Liberec

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Horatio »

Jn ta cena mě trošku drásá, ale ten svit pak.. xD Budu hold muset šetřit, páč ty co sou tam teď už jsou pěkně zašlí... :-/
VW Passat Variant (3A5, 35I) CL 1781 55kw Benzín AAM 93

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Tomas6 »

Já bych taky šetřil.Koupil bych i ty origo za půl království,ale už do toho nechci sypat.Myslím že do dvou let se to rozpadne úplně,tak asi objednám Depo a budu muset doufat že to bude svítit.

Horatio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 22.07.2012 20:51
Bydliště: Jihlava/Liberec

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Horatio »

Trošku mimo mísu, ale k těm předním světlům to přece jen patří... Chci se zeptat, když bych do nových světel od Depa pořídil žárovky Philips H4 12V 55W X-treme Vision, jak by to bylo s vypalováním paraboly ? Bylo by to o hodně rychlejší či by to bylo zanedbatelné ? Nový světla už nutně potřebuji a co jsem si vyslechl, tak rozdíl mezi Hellama a Depama je roven skoro nule

Co vy na to ? :)
VW Passat Variant (3A5, 35I) CL 1781 55kw Benzín AAM 93

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla z Aukra

Příspěvek od Bastard »

Absolutně žádnej rozdíl podle mě... Paraboly vypaluje teplo, a tak problém bývá pouze s tjůnyng 100W hyperžárovkama. Klasické 55W jsou bez problému.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“