dveře nedrží

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
bikerbob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.02.2012 11:42

dveře nedrží

Příspěvek od bikerbob »

Zdravím všechny, jsem tu poprvé. Mám problém, který nevím, jak vyřešit. jedná se o zadní levé dveře. Nejdříve nešly vůbec otevřít ani zevnitř, ani z venku... pak jsem je zkusil otevřít z venku, povolily(nešel jsem na to silou) a teď je nemůžu zavřít. Nedrží mi taková ta podkova ze zámku ve dveřích, která se při zavření dveří zasune a měla by držet ty dveře zavřené. Venkovní klika šlape normálně, není seklá, ale klika z vnitřní části jde uplně lehce bez malého odporu, tak, jako u jiných dveří.. čím to může být?? Je to na výměnu celého zámku, nebo stačí něco jiného opravit-vyměnit??

petrivetafi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 11.06.2010 16:41
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Re: dveře nedrží

Příspěvek od petrivetafi »

To je zamrzlí,sundej plastový kryt ze zámku a na pravý straně dej tu páčku dolu,to by mělo snad zatím jít. Bude to chtít zámek sundat,pročistit a promazat,pokud si tam nic neulomil tak by to mělo bejt ok.

bikerbob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.02.2012 11:42

Re: dveře nedrží

Příspěvek od bikerbob »

díky, zítra čili v pondělí jedu za známým do servisu, tak jak to bude mít sundané, pokusím se tuto operaci, kdyby mi náhodou nutil nový kousek, pokusím se na to podívat...

bikerbob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.02.2012 11:42

Re: dveře nedrží

Příspěvek od bikerbob »

tak to je mazec. Ráno to ještě drželo na laně, aby se neotevřely ty dveře a když jsem přijel za mechošem, tam to šlo otevřít i zavřít... no, jak bude teplo, pokusím se to rozebrat a promazat....... každopádně díky za radu..

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: dveře nedrží

Příspěvek od Tomas6 »

Sundej ten plastový deklík na zámku a pořádně ho ze všech stran postříkej WDčkem.Mělo by to pomoct.

Uživatelský avatar
Mikis B4
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1517
Registrován: 02.11.2010 10:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dveře nedrží

Příspěvek od Mikis B4 »

bikerbob píše:tak to je mazec. Ráno to ještě drželo na laně, aby se neotevřely ty dveře a když jsem přijel za mechošem, tam to šlo otevřít i zavřít... no, jak bude teplo, pokusím se to rozebrat a promazat....... každopádně díky za radu..
(OT) Naprosto stejně i u mě.. Spěchal jsem, otevřel normálně zadní pravé dveře, nahodil tašku a už jsem to nezavřel, pul hodiny sem se s tím lopotil, nakonec jsem to přivázal provázkem zevnitř aby se neotevíraly, dojedu za mechošem a normálně šly otevřít a zavřít :laugh:
Pašík B4 1.9 TDI 66kw ;) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=222417
Ford S-MAX 2.0 103kw
Superb combi 3 4x4 2.0 TDI chip 175kw
Mercedes VITO 3.0 165kw

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“