GT Oplastování

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

GT Oplastování

Příspěvek od passib3 »

Tak jsem se po dlouhý době dostal k oplastování z Gt :D Ale mám menší dotaz...Pokud vím tak Gt modely měly kvůly těm deklům na dveřích nějaké dirý pro přichycení právě těch panelů.Zjednodušeně:Narvu celej ten kit na auto i když není z výroby pro tuto montáž přispůsobené????A další otázka je Čím to celé přilepit????Prostě chci aby to festovně drželo :lol: Nepředpokládám že by to z Passiho někdo už sundával :oops: Budu vděčný za každou Radu nebo připomínku.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: GT Oplastování

Příspěvek od Passta »

Díry na nýty jsou stejný jak u úzkých lišt, akorát dole na dveřích byly nalepený plasty jako háčky. dole se zaháklo a nahoře zacvaklo. Já to lepil KD čkem od Wurth na buchty a kolem dokola jsem to celý zatáhl, jen zespoda jsem nechal mezery, aby případná voda mohla odtéct. Po úplném zaschnutí jsem foukl dovnitř vosk na dutiny, pro sichr a dobrý pocit.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: GT Oplastování

Příspěvek od passib3 »

Passta píše:Díry na nýty jsou stejný jak u úzkých lišt, akorát dole na dveřích byly nalepený plasty jako háčky. dole se zaháklo a nahoře zacvaklo. Já to lepil KD čkem od Wurth na buchty a kolem dokola jsem to celý zatáhl, jen zespoda jsem nechal mezery, aby případná voda mohla odtéct. Po úplném zaschnutí jsem foukl dovnitř vosk na dutiny, pro sichr a dobrý pocit.
:potlesk:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“