Čep pantu dveří

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
petanb3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 30.10.2007 17:02
Bydliště: Krušné hory

Čep pantu dveří

Příspěvek od petanb3 »

Chystám se vyměnit spodní pant u LP dveří. Pant mám nový, ale radši se zeptám, jestli to už někdo měnil, na případné záludnosti. Vím, že je tam tisícihran, ale nevím, jak dobře to jde vyrazit a dát nový. Díky za pomoc :good:

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep pantu dveří

Příspěvek od C3 »

:) budes prukopnik,ale chystam se uplne presne na to same - kde jsi sehnal pant? :))))
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
petanb3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 30.10.2007 17:02
Bydliště: Krušné hory

Re: Čep pantu dveří

Příspěvek od petanb3 »

Tak jsem to nakonec zvládl sám. Pant jsem sehnal na mjauto, cca 250 Kč. Samotná výměna:
1.Sundat dveře - úplně celé, thorx tuším 40, nebo 45 a 13-ku klíč na doraz dveří, odpojit elektro.
2. Spodní pant je nanýtovaný i zespoda, takže flexa a odříznout čep.Zůstane vám čep na tisícihranu v držáku u kastle. Nešel ven, takže odvrtat, je to tuším průměr 10, 8 vrták stačil, potom to šlo ven rychle. Pozor ať vrtáte jenom vniřní čep a ne držák z kastle.
3. Nasadit dveře a vše dolícovat pomocí thorx- nepovolovat úplně, zavřít dveře kouknout na spáru a potom přizpůsobit. Dobrá by bylo ještě ten nový čep zaaretovat červíkem, jako to mají např. golfy, ale mě to drží i bez toho.

Omlouvám se, ale fotky jsem nedělal.
PS: pomohlo to suprově, dveře jdou krásně ovírat a zavírat. :yahoo:

Hodně štěstí.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep pantu dveří

Příspěvek od C3 »

:) bomba, peclivy popis :))) dvere jsem uz parkrat dole mel (sundaval jsem kvuli tomu blatniky :D), tak uvidime,co vykouzlim :)))
diky chlape :)))
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“