Hlavní světlomety na B3

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od s4wyer »

gregi píše:Už se moc těším , já už chci svítit :P :P :P
čedok možná pořádá zájezdy do černobylu :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

čedok možná pořádá zájezdy do černobylu :lol:[/quote]


Tam přistanu brzo i bez Čedoku , až se zblázní všechny vymoženosti domontované do "mazlíčka" , tak poletím vstříc oblakům :P . Vyhledávání na parkovišti , vyhřívané sedačky , dnes došlý palubní počítač atd. :P
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od GTi »

gregi píše: Tam přistanu brzo i bez Čedoku , až se zblázní všechny vymoženosti domontované do "mazlíčka" , tak poletím vstříc oblakům :P . Vyhledávání na parkovišti , vyhřívané sedačky , dnes došlý palubní počítač atd. :P
palubak bych taky bral....pak hod nejaky navod co vsechno je treba a jak na to.... jestli to vubec pujde na RP
Obrázek

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

Zlaté RP , taky jsem ho měl pod kapotou :P , teď tam mám ABS . Už se na tom pracuje , ovládací kabelový svazek od přepínače jde přímo do pojistkovky a kabelový svazek k budíku také . Teď musím z kabelového svazku motoru ještě vyřezat čidlo vnější teploty a senzory oleje a hurá se svazkama a palubním počítačem do auta .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

Všechno jde, já jsem na RP narouboval přístrojovku z G60 s MFA, páčky pod volant z B4, popropojoval svazky a nejely mi ani hodiny. Ale přišel jsem na to, chyběla mi tam jedna kostra. Teď mi funguje všechno :wink: A funguje to i teď na dvoulitru 2E.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

Passta píše:Všechno jde, já jsem na RP narouboval přístrojovku z G60 s MFA, páčky pod volant z B4, popropojoval svazky a nejely mi ani hodiny. Ale přišel jsem na to, chyběla mi tam jedna kostra. Teď mi funguje všechno :wink: A funguje to i teď na dvoulitru 2E.

Mám dilema , když dám tachometr do 260 za tachometr do 220 km/h nebo když by jsem do přístrojovky na MFA přendal svůj tachometr do 220 km/h ( původně tam byl ten do 260 km/h ) jak to bude chodit :?: Nevím , jestli mají převodový poměr v převodovce , nebo v budíku :?: Jak to bylo u Tebe při předělávkách :?: :?: :?:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

Je to přímo v budíku, protože já nechal 260 a ukazuje správně. Akorát s 1,8 se rafice moc nechtělo do pravé poloviny rychloměru, teď tam leze nějak rychleji a už ukazovala i něco málo přes 220. :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

To si mi moc nepotěšil :wink: , budu muset naskenovat nové budíky a dát tachometr do 260 km/h , pak zase kalibrovat přes navigaci :roll: , ach jo , co by jsem pro miláčka neudělal :P
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

No jo vlastně, ty máš polepy. Mě to hned nedocvaklo, ale už jsem si vzpoměl. :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

Mám , ale teď mám velký problém v tom , že nevím jestli mám někde uložený naskenovaný clubový znak , nebo ne . Protože jestli ho nemám nascenovaný , tak jsem někde , víte kde ...... :cry: :!:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od slausek »

passto, dík za informaci ohledně kostry, ještě to trošku rozveď do detailu, páč mám taky MFA z G60 a chci ho roubovat do ABS, a právě jsem to nahodil, kontrolky běžely, akorát stávkoval otáčkoměr a nenaskočily ani hodiny. BTW nemá někdo pocit, na co jdou z budíku dva zvláštní kabely? - zelenočernej a černej do zvláštní svorkovnice mimo pojistkovku?
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

To něco jiného , než mám já ? Z mých budíků jde podtlaková hadice a klasický kabelový svazek s více drátky do pojistkovky ?
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od slausek »

gregi, v klidu, je to to samý, myslel jsem svoje původní 1,8 budíky, mám tam klasickej svazek do pojistkovky, ale z něho jsou dva samostatný kabely do jiný svorkovnice mimo pojistkovku, někde najdu fotku, pak jí sem přidam
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od gregi »

Fotky to určitě upřesní , ale mě jde svazků z pojistkovky docela víc :P . K palubnímu počítačí co jsem koukal potřebuji vytáhnout teplotní čidlo oleje , čidlo vnější teploty . Od ovládací páčky jde zelený čtvercový konektor , který jinam ani nejde :P .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od GTi »

udelal bych tema jen pro problematiku MFA, taky to zrejme budu potrebovat a takhle to bude prehlednejsi.... :wink:

pripadne prosim moderatora o prekopirovani prispevku tykajicich se MFA do nove vytvoreneho tematu.... :wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“