Hlavní světlomety na B3

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od KASP »

Čau chlapi sháním přední světla na B3.Originály jsou docela mastné a tak se chci zeptat jestli někdo nemáte doma jedny volné ale dobré.Ty moje jsou už bez chromu na parabolách. Zatím díky. :idea:
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Jirass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Jirass »

Měl jsem B3 9. let a se světlama je fakt problém. To auto snad nikdy nesvítilo. Dokonce jsem i měnil různý z vrakáče a efekt žádnej. Jestli ti můžu poradit, nekupuj použitý, stejně to svítit nebude. V druhovýrobě stojí cca 2500,- jedno, tak si třeba kup nejdříve jedno a pak třeba další měsíc druhý. Nezapomeň, že B3 se dělaly cca do 93.roku a za ty léta už nebude svítit žádný. Jedině, že by měl někdo schovaný funglovky na půdě. :D

Největší lahůdka byla, jet za šera a ještě k tomu za mokra. To se daly světla klidně vypnout a žádná změna. Fakt nebezpečný. :minzdr:
Passat Variant B8 2.0TDI(CRLB)15 110kw@140kw

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Currahee »

To je fakt. Brácha měl B3 a já mu říkal, že nejsem terminátor 8O , kde to má knoflík na světla. To byly bludičky, ale prý "dyť to svítí dobřééé" :lol:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

Mám v garáži schovaný obě dvě. Zítra se mrknu jak vypadají, ale myslím že jsou ok, jinak bych je neschovával. Dám ti vědět. :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

Taky hodně záleží na žárovkách. Já do svýho dávám jedině Phillips 50% plus, a je to znát. Ale když jsou už slepý paraboly tak ani ty nejlepší žárovky to nezachrání.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jirass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Jirass »

žárovky jsou taky důležitý, ale muj názor je, že všechno je to jen marketing. Jako 50% větší svítivost je fakt blbost. Navíc H4 už dneska není žádná výhra.
Passat Variant B8 2.0TDI(CRLB)15 110kw@140kw

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od KASP »

dobrý zítra mi teda napiš jak vypadají a kolik by asi stály.Když budou ok přijelbych si pro ně osobně pokud si z brna jak píšeš já jsem z kyjova takto není tak daleko
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od KASP »

Mluvil jsem s kamošem co dělá do elktriky a od světel z druhovýroby mě odrazoval prej to nesvítí taky tak nevim.Nejlepší jeto vyzkoušet , asi tak.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od KASP »

A co tak tam nějaký jiný třeba z octávky to by nešlo?
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

Mě osobně by se líbilo čtyřoko od Helly. Ale nejsou k sehnání :( Taky jsem přemýšlel o výměně, podle mě by tam nejlíp pásly z Pola 6N2 od r.v. 2000 s čirou optikou, ale nesehnal jsem žádný na půjčení na zkoušku. Pak mě ještě napadly od In.pro, ale ty jsou za 290 éček.
Přílohy
libózní
libózní
in.pro
in.pro
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od s4wyer »

Jirass píše:Měl jsem B3 9. let a se světlama je fakt problém. To auto snad nikdy nesvítilo. Dokonce jsem i měnil různý z vrakáče a efekt žádnej. Jestli ti můžu poradit, nekupuj použitý, stejně to svítit nebude. V druhovýrobě stojí cca 2500,- jedno, tak si třeba kup nejdříve jedno a pak třeba další měsíc druhý. Nezapomeň, že B3 se dělaly cca do 93.roku a za ty léta už nebude svítit žádný. Jedině, že by měl někdo schovaný funglovky na půdě. :D

Největší lahůdka byla, jet za šera a ještě k tomu za mokra. To se daly světla klidně vypnout a žádná změna. Fakt nebezpečný. :minzdr:
tak se přijeď podívat na mou B3jku a já ti ukážu jak to "nesvítí" :twisted:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Davwe »

s4wyer píše:
Jirass píše:Měl jsem B3 9. let a se světlama je fakt problém. To auto snad nikdy nesvítilo. Dokonce jsem i měnil různý z vrakáče a efekt žádnej. Jestli ti můžu poradit, nekupuj použitý, stejně to svítit nebude. V druhovýrobě stojí cca 2500,- jedno, tak si třeba kup nejdříve jedno a pak třeba další měsíc druhý. Nezapomeň, že B3 se dělaly cca do 93.roku a za ty léta už nebude svítit žádný. Jedině, že by měl někdo schovaný funglovky na půdě. :D

Největší lahůdka byla, jet za šera a ještě k tomu za mokra. To se daly světla klidně vypnout a žádná změna. Fakt nebezpečný. :minzdr:
tak se přijeď podívat na mou B3jku a já ti ukážu jak to "nesvítí" :twisted:
to bych mohl rict taky... mam ty svetla co jsou o kousek vys, cockovy helly a v nich xenony :D
Jinak o xenonech jste nepremysleli? I kdyz sezenete zachovaly svetla, nebudou svitit nic extra, je potreba do nich dat xenony :D Pak je reseni je rozebrat a nechat znovu nachromovat... a pak dat xenony :lol:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od s4wyer »

Davwe píše:
s4wyer píše: tak se přijeď podívat na mou B3jku a já ti ukážu jak to "nesvítí" :twisted:
to bych mohl rict taky... mam ty svetla co jsou o kousek vys, cockovy helly a v nich xenony :D
Jinak o xenonech jste nepremysleli? I kdyz sezenete zachovaly svetla, nebudou svitit nic extra, je potreba do nich dat xenony :D Pak je reseni je rozebrat a nechat znovu nachromovat... a pak dat xenony :lol:
já mám originály a svítí perfektně
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od Passta »

To KASP: díval jsem se na ty světla, bohužel origo Helly jsem už prodal, zbyly mi jen neorigo od Depa a na nich je chrom už částečně poškozenej.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety na B3

Příspěvek od KASP »

tak ty in-pro jsou exkluzivní ty by se mi líbily ale ta cena není zrovna košer .
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“