copak máte upravené???

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od GTi »

chtel bych za ne kolem 15tis. prece jen je to celkem raritka...

je tam krasne vysoke ET, takze pujdou pres podlozku na jakekoli auto...

foto ze zkousky...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
t4jarek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.10.2007 15:09

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od t4jarek »

Budíky B3 T4.Rámečky dodal Nalim
Přílohy
P1200643.JPG
P1200644.JPG
Naposledy upravil(a) t4jarek dne 05.05.2008 23:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od GTi »

vikend jsme tady na severovychode meli krasne suchej a mrazivej, tak jsem pasika pekne prohnal a otestoval. najel jsem cca 300km a predni nabojky i zadni podlozky jsou 100%. kola taky naprosto rovne, takze jsem max. spokojen.
projel jsme se i po nove D47 za tmy, at vyzkousim bixenon.... kuva je to jako za bileho dne. hlavne ty dalkove jsou masakr.... oslnujou me tabule kolem cesty :D

akorat dnes jsem se nasral.... v patek jsem se objednal na geometrii a zrovna dnes muselo byt tak hnusne. a to byl passi tak krasne vypucovany...

nejake fotecky...
zasrane pocasi....jsem musel vytahnout auto a jet na geometrii.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od OndrIs »

GTi píše:vikend jsme tady na severovychode meli krasne suchej a mrazivej, tak jsem pasika pekne prohnal a otestoval. najel jsem cca 300km a predni nabojky i zadni podlozky jsou 100%. kola taky naprosto rovne, takze jsem max. spokojen.
projel jsme se i po nove D47 za tmy, at vyzkousim bixenon.... kuva je to jako za bileho dne. hlavne ty dalkove jsou masakr.... oslnujou me tabule kolem cesty :D

akorat dnes jsem se nasral.... v patek jsem se objednal na geometrii a zrovna dnes muselo byt tak hnusne. a to byl passi tak krasne vypucovany...

nejake fotecky...
zasrane pocasi....jsem musel vytahnout auto a jet na geometrii.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
máš to moc pěkný! zajímalo by mě ja jsi vyřešil ten přední nápoj nemáš fotku?

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od GTi »

neco jsem nasel....
udelal se krouzek, na nabojku i krouzek se udelaly zapichy z obou stran, ktere jsem nechal profi provarit, po provareni sla nabojka na soustruh a stocily se prebytecne svary. vysledek je na obrazku... :wink:

bylo nutne prevrtat i kotouce, nenasel jsem zadne stejne s 5x112

Obrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od hodys »

oživím toto téma.. nezdá se mi, že by nikdo jiný neměl upraveného sraršího passata.. :D
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Tomášek »

hodys píše:oživím toto téma.. nezdá se mi, že by nikdo jiný neměl upraveného sraršího passata.. :D

tak ono se to s tema upravama nesmi zas moc prehanet.. :) ale ja ted budu mracit masku a davat dozadu podlozky, a VR6 lizatko, tak hodim pak naky fotky :)

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Passta »

Já teď kromě výměny motoru a montáži jiných světel nic novýho nemám. Pašík zatím čeká až se to postupně nachystá. Tak jen trochu nastíním co se chystá. Výfuk, už mám doma celej nerez Jetex-Fortex z Corra, trochu nápravu, hlavně silentbloky předních ramen, měním je každej rok :( , ale s*ru na Powerflex, narvu tam z Audi TT, pak brzdy, brzdiče z O1 1,8T a kotouče VR6 2,9 a dozadu bych chtěl dát taky chlazený (už to mám nějak namyšlený, jen ještě nevím jestli to dopadne) :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Tomášek »

Passta píše:Já teď kromě výměny motoru a montáži jiných světel nic novýho nemám. Pašík zatím čeká až se to postupně nachystá. Tak jen trochu nastíním co se chystá. Výfuk, už mám doma celej nerez Jetex-Fortex z Corra, trochu nápravu, hlavně silentbloky předních ramen, měním je každej rok :( , ale s*ru na Powerflex, narvu tam z Audi TT, pak brzdy, brzdiče z O1 1,8T a kotouče VR6 2,9 a dozadu bych chtěl dát taky chlazený (už to mám nějak namyšlený, jen ještě nevím jestli to dopadne) :wink:

jaky budou svetla???:)

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Passta »

díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Pekari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 03.10.2007 20:45
Bydliště: Zlínsko

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Pekari »

Můj dědeček B 3 combi 1,6 td 59kw prodělal omlazovací kůru , protože mu umřel motor.Dostal nové srdce v podobě Z1 1,9 tdi + řídící jednotka ,přední a zadní náprava z VR6 + ABS,manuál klima,palubní deska z B4+ budíky z VR6 s MFA které nefunguje z důvodu nedostatku páček do B4 na českém trhu :lol: Ještě se chystám na nové přední světla a přední el. okna :D :D

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Tomášek »

Pekari píše:Můj dědeček B 3 combi 1,6 td 59kw prodělal omlazovací kůru , protože mu umřel motor.Dostal nové srdce v podobě Z1 1,9 tdi + řídící jednotka ,přední a zadní náprava z VR6 + ABS,manuál klima,palubní deska z B4+ budíky z VR6 s MFA které nefunguje z důvodu nedostatku páček do B4 na českém trhu :lol: Ještě se chystám na nové přední světla a přední el. okna :D :D

kolik te vysla vymena za TDI????:)

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od KASP »

Zatím sem se pustil do motoru komplet go a vypadá tak jak vidíte na foto.Mám v plánu opískovat blok dát ho laku ,nějaké věci budou komaxit a šrouby atd.pozinkovat a pak se bude pokračovat dál.
Obraz009.jpg
Obraz008.jpg
Motůrek.jpg
Jinak tento motor je náhradní
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od FError »

KASP: já jsem dával nové šrouby.. ty staré nechat pozinkovat podle mě nemá význam ;-) Ten motor je sice prácička, ale stojí to za to :-) já nedávno dokončil GO a ikdyž vzhled není dokonalý, jsem spokojen
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od KASP »

FError: že to bude prácička to je jasný ale když už se stím hraju tak ať to i vypadá.Přemýšlím o jiných pístech aby měli rovný dno ty co tam jsou mají takový malý deflektor mohl bys něco doporučit?
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“